Uwierzysz, że braliśmy ślub trzy razy? – pyta Kourtney Travisa w zwiastunie nowej produkcji ukazującej kulisy ich ślubu. Cóż, także nam trudno było w to uwierzyć, a jednak. To był jeden z najważniejszych ślubów zeszłego roku. Tfu, to były najważniejsze śluby zeszłego roku. Takie, o których najwięcej się mówiło. Kourtney Kardashian i Travis Barker zadbali o to, aby nikt nie przegapił tego, że zostali małżeństwem. I, jak się okazuje, jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa w tym temacie! Oto wszystko, co wiemy o produkcji „Kourtney i Travis: Póki śmierć nas nie rozłączy”.

„Kourtney i Travis: Póki śmierć nas nie rozłączy” – o czym opowie nowa produkcja

Co nas czeka? Intymne spojrzenie na jedne z najbardziej ekstrawaganckich zaślubin. „Kourtney i Travis: Póki śmierć nas nie rozłączy” to dokument pełen prywatnych i bardzo osobistych nagrań z wystawnego ślubu pary w Portofino we Włoszech. Widzki i widzowie będą mieli okazję być świadkami ceremonii, która była ostatnim miłosnym aktem tej zakochanej pary. Oczywiście wszystko w produkcji kręci się wokół Travisa i Kourtney, ale na ekranie zobaczymy również jej wysokość momagerkę Kris Jenner, Kim Kardashian , Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner.

„Kourtney i Travis: Póki śmierć nas nie rozłączy” – zwiastun

To jest nasz osobisty materiał archiwalny, którym dzielimy się ze światem mówi Kourtney na początku zwiastuna. W materiale możemy zobaczyć sceny z ich bajecznego włoskiego ślubu, ale para podkreśla, że każdy z ich trzech ślubów miał znaczenie. To jak wybór dziecka nie mogę wybrać najlepszego – przyznaje Travis, zauważając: Vegas było jak szalony ślub gwiazd rocka. Santa Barbara była tak tradycyjna jak śluby wszystkich innych. Kourtney podsumowuje: A potem Włochy były naprawdę romantyczne i klasyczne.

Trailer zdradza również, że Kourtney była pełna niepokoju w okresie poprzedzającym ślub. Choć nie zabraknie zapewne i romantycznych do granic możliwości momentów jak ten, gdy Travis uświadamia sobie, że poślubi miłość swojego życia. Czy Kim, która mówi narzeczonym, że nie ma takiej drugiej pięknej historii miłosnej jak ta ich... 

„Kourtney i Travis: Póki śmierć nas nie rozłączy” – gdzie i kiedy oglądać

Produkcja, w której zobaczymy intymne chwile ze ślubu i wesela jednej z najbardziej hot par w show-biznesie, będzie miała w Polsce premierę w czwartek 13 kwietnia 2023 roku na platformie Disney+.