GLAMOUR Sound On to cykl rozmów z artystami, ciekawymi osobami ze świata muzyki w formie podcastów. Na platformie streamingowej Spotify możecie posłuchać już wywiadów z Rosalie., Sebastianem Fabijańskim, Pauliną Przybysz czy Sanah. A teraz do grona naszych rozmówców dołączył Krzysztof Zalewski, czyli jeden z najbardziej charakterystycznych i artystów w Polsce.

 

Krzysztof Zalewski zaczynał w programie Idol, później współpracował m.in. z Moniką Brodką i Katarzyną Nosowską, natomiast od kilku lat rozwija solową karierę. Jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych i najciekawszych artystów na polskiej scenie muzycznej. Za niewiele ponad miesiąc, a konkretnie 18 września 2020 roku światło dzienne ujrzy piąty album studyjny Krzysztofa Zalewskiego zatytułowany Zabawa. Całość zapowiada się naprawdę obiecująco. Wnioskujemy to chociażby na podstawie utworów Tylko nocą i Annuszka, które od niedawna krążą w sieci. Kilka szczegółów związanych z nowym albumem Krzysztof Zalewski zdradził nam podczas rozmowy w ramach cyklu GLAMOUR Sound On – koniecznie posłuchajcie.

Krzysztof Zalewski opowiedział nam także, jakie emocje towarzyszyły mu podczas powrotu na scenie po kilku miesiącach przymusowej przerwy. Jest to temat bardzo aktualny, ponieważ artysta ma w planach kilka koncertów w najbliższej przyszłości. Dziś (5 sierpnia) artysta wystąpi na scenie Lato na Pradze – absolutnie wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które trwa przez całe wakacje (i jeszcze dłużej) w stolicy. W ramach projektu organizowanego przez agencję Follow The Step niemalże codziennie odbywają się koncerty najlepszych wokalistów i zespołów w Polsce w industrialnych wnętrzach miasteczka Praga Centrum.

Sanah w kolejnej odsłonie podcastu GLAMOUR Sound On! [WYWIAD] >>>