O tym, że Kylie Jenner i Timothée Chalamet mają się ku sobie po raz pierwszy pisałyśmy i pisaliśmy na początku kwietnia. Wówczas to plotkarskie konto na Instagramie DeuxMoi podawało o domniemanym romansie influencerki z rozchwytywanym aktorem. Anonimowo proszę!! Wiele źródeł powiedziało mi, że Timmy C ma nową dziewczynę… Kylie Jenner – napisał informator lub informatorka konta. Plotki potwierdziła tydzień później sama celebrytka, zajeżdżając pod posiadłość Timothéego swoim charakterystycznym czarnym Range Roverem. Niedługo później para przyłapana została przez paparazzi na nietypowej randce w Los Angeles. Dwójka, która była w tamtym czasie (nie bez powodu) na językach całego świata zdecydowała się na posiłek w meksykańskiej restauracji Tito's Tacos. Zakochani nie weszli jednak do środka (zapewne by uniknąć jeszcze większej skali plotek na temat swojej relacji), więc całe spotkanie odbyło się w samochodzie Kardashianki.

Później słuch po relacji aktora z najmłodszą siostrą z klanu Kardashian-Jenner zaniknął. Para wraca jednak na nagłówki serwisów plotkarskich z przytupem.  Kylie Jenner i Timothée Chalamet zostali bowiem po raz pierwszy sfotografowani razem przez paparazzi. 

Kylie Jenner i Timothée Chalamet sfotografowani razem

Jeszcze nie tak dawno anonimowy informator powiedział w rozmowie z serwisem „Entertainment Tonight”, że relacja Kylie i Timothéego to nic poważnego. Kylie lubi spędzać czas z Timothéem i chce zobaczyć, dokąd ją to wszystko doprowadzi. Ta relacja jest dla niej bardzo ciekawa, ponieważ jest inna od jej poprzednich związków. Dla Kylie to jest nowe i ekscytujące, ma z tym dużo zabawy – dodał. Inne źródło powiedziało natomiast, że co prawda 25-latka i 27-latek mają się ku sobie, jednak nie śpieszą się z wyznawaniem sobie uczuć i wprowadzaniem relacji na wyższy poziom. Kylie zdecydowała, że nie chce jeszcze upubliczniać związku z Timothéem. Na Coachelli chciała po prostu się wyluzować i bawić ze swoimi przyjaciółmi.

Czy para jest już gotowa potwierdzić swój związek przed całym światem? Nie wiadomo. Wiemy natomiast, że Kylie Jenner i Timothée Chalamet po raz pierwszy sfotografowani zostali razem, spędzając czas w towarzystwie najbliższych. Aktor i influencerka zostali bowiem przyłapani podczas spotkania ze starszą siostrą gwiazdora filmu „Tamte dni, tamte noce”, 31-letnią Pauline (zdjęcia bacznych fotografów opublikował amerykański serwis „Page Six”). Wygląda na to, że relacja tej dwójki robi się coraz bardziej poważna. 

Będziemy bacznie śledzić kolejne ruchy Kylie i Timothéego i na bieżąco informować was, co dalej.