W jednym z wywiadów Lady Gaga nazwała swojego aktualnego partnera – Michaela Polansky’iego – miłością swojego życia. Brzmi bardzo poważnie. Jednak to wcale nie było takie oczywiste od początku ich znajomości. Po zerwanych zaręczynach z agentem talentów Christianem Carino i krótkotrwałym romansie z inżynierem dźwięku Danem Hortonem nic nie wskazywało na to, że gwiazda znów otworzy swoje serce. Oldschoolowy gentleman Michael Polansky sprawił, że Gaga zaczęła myśleć o ustatkowaniu się. Sprawdźcie, co wiemy o jej wybranku i historii ich związku.

Kim jest chłopak Lady Gagi –  Michael Polansky?

Michael Polansky to 44-letni przedsiębiorca, który stworzył fundację wraz z Seanem Parkerem (dla tych, którzy nie oglądali Justina Timberlake’a w „The Social Network”, podpowiadamy, że Sean Parker założył wielkie firmy technologiczne m.in Napster i Facebook). Na stronie organizacji czytamy, że powstała ona w 2015 roku, wspiera działania filantropijne w dziedzinach nauk przyrodniczych, globalnego zdrowia publicznego, zaangażowania obywatelskiego i sztuki. Polansky jest także członkiem zarządu Instytutu Immunoterapii Raka Parker z siedzibą w San Franciso, który sponsoruje badania nad leczeniem raka. Biznesman ukończył matematykę oraz informatykę na Uniwersytecie Harvarda.

Lady Gaga i Michael Polansky – historia związku

Lady Gagę po raz pierwszy przyłapano w towarzystwie Polansky’ego 31 grudnia 2019 roku. Fanki i fani nagrali filmik, jak para wsiada do samochodu. Wtedy jednak nie było wiadomo, kim jest tajemniczy mężczyzna, z którym artystka bawiła się w sylwestra. Ponad miesiąc później zostali zauważeni, jak całują się na hotelowym balkonie w Miami. Poznano wówczas tożsamość sekretnego wybranka wokalistki. Media zaczęły interesować się romansem tych dwojga i jak ustaliły, Gaga oraz Polansky zaczęli spotykać się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.  

Ich pobyt w Miami wiązał się z galą Super Bowl. Podczas Super Saturday Night swoje show miała Lady Gaga. W tym czasie Michael oglądał jej występ wraz z mamą artystki – Cynthią Germanottą – w vipowskiej loży. Innego wieczoru w trakcie tego wydarzenia, podczas zachwycających występów J.Lo i Shakiry, para bawiła się już razem. Niestety nawet w przestrzeni dla VIP-ów nie mogła cieszyć się prywatnością. Jeden z fanów piosenkarki nagrał ją, jak tańczy w towarzystwie Michaela. Dzień po tym, jak zostali przyłapani podczas Super Bowl, postanowili pokazać się razem na Instagramie. Lady Gaga wrzuciła ich wspólne zdjęcie i podpisała: „Świetnie się bawiliśmy w Miami. Kocham wszystkie moje potworki i fanów, jesteście najlepsi!”.

Walentynki 2020 roku para spędziła razem, co przypieczętowała wspólnym zdjęciem na Instagramie. Mimo to, krążyły wtedy głosy, że ich związek nie jest poważny. Artystka chwilę wcześniej zakończyła związek z poprzednim partnerem i postanowiła dać sobie czas. „Dobrze się razem bawią, a Gaga lubi, jak Michael poświęca się jej uwagę” – mówili jej przyjaciele. Podobno Polansky nie był jedynym mężczyzną, którym interesowała się gwiazda w tamtym czasie.  Jednak na przestrzeni kolejnego miesiąca najwyraźniej to się zmieniło. Sama piosenkarka nie przewidziała, że tak szybko się zakocha i zaangażuje. Jej przyjaciele nie widzieli jej tak szczęśliwej od wielu lat.

Jak łatwo można się domyśleć, lockdown spędzili razem. Oboje czuli, że dystans społeczny i kwarantanna są słuszne, a to daje im czas na wspólne spędzanie czasu i skupienie się na sobie nawzajem. Bez pracy i innych zakłóceń. W kwietniu 2020 roku Lady Gaga w wyznała w wywiadzie dla Morning Joe, (którego celem było promowanie jej nadchodzącego koncertu „One World: Together at Home”), że Michael Polansky to miłość jej życia i razem mogą realizować wspólne projekty m.in. związane ze zdrowiem psychicznym.

W czerwcu 2020 roku artystka robi szybki wyskok na kawę z ukochanym. Na randce przyłapują ją paparazzi. Gwiazda przykuwa uwagę fotoreporterów nie tylko z powodu swojego chłopaka, ale przede wszystkim dla tego, że nie ma na sobie spodni! Tydzień później powtarza ten oryginalny look.

Zobacz także:

W ciągu kolejnych 7 miesięcy para znika z życia publicznego, choć zakochani dalej są razem. Nie wrzucają do sieci wspólnych zdjęć. Nie zostają też nigdzie przyłapani do czasu inauguracji prezydentury Joe Bidena w styczniu 2021 roku, podczas której Lady Gaga (obok Jennifer Lopez) ma swój honorowy występ.

W lutym i marcu 2021 roku wokalistka przebywa w Rzymie na planie filmu „Dom Gucci”.  W tym czasie jej psy zostają skradzione. Ta sytuacja sprawia, że przez kilka dni kręcenia Gaga czuła się fatalnie. Nie ukrywała radości, gdy otrzymała od Michaela nagranie ze swoimi pupilami, które szczęśliwie zostały odnalezione. Gaga dostała również piękną przesyłkę od ukochanego – olbrzymi bukiet białych kwiatów. Zobaczcie na zdjęciu poniżej.

W marcu 2022 roku Lady Gaga i Michael Polansky poszli razem na rozdanie nagród BAFTA. Prowadząca wieczór Rebel Wilson zrobiła kawał piosenkarce i jej partnerowi, wręczając Michaelowi złoty biustonosz. Rozbawiona artystka zasłoniła twarz dłońmi. Kilka godzin później Gaga i Polansky byli już w samolocie, by wziąć udział w rozdaniu nagród Critics' Choice Awards.

3 kwietnia 2022 roku Lady Gaga wystąpiła podczas rozdania nagród Grammy. Jej znakomity występ podziwiał Michael. Na zdjęciu, które zostało mu wtedy zrobione, widać, jak adoruje swoją ukochaną podczas show. Choć przyjaciele wokalistki nie wróżyli tej dwójce przyszłości, Gaga nie ukrywa, że chciałaby się ustatkować i mieć dzieci. Wygląda na to, że w życiu wokalistki strzała amora trafiła wreszcie tam, gdzie trzeba.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.