Podboje miłosne Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio nie kończy miłosnych podbojów. 48-letni aktor jeszcze jesienią ubiegłego roku spotykał się z 27-letnią Gigi Hadid (wiek ma tu znaczenie, bowiem gwiazdor słynie ze swojej zasady „25 and under”). Para widywana była na romantycznych randkach w Nowym Jorku, Mediolanie czy Paryżu, gdzie zatrzymali się w tym samym hotelu. Fani nie mieli wątpliwości, że coś jest na rzeczy. Ich entuzjazm ostudziła jednak sama modelka, która postanowiła zakończyć relację z gwiazdą „Titanica”, zanim ta rozpoczęła się na dobre. Jak podawał/a anonimowy/a informator lub informatorka w rozmowie z magazynem „People”: Gigi nie ma siły nadążyć za Leonardo. Jego styl życia to dla niej za dużo. Mówiło się, że 27-latka w pełni chciała skupić się na macierzyństwie, podczas gdy Leo wyprawiał liczne imprezy i bawił się w najlepsze na mieście. 

Niedługo później media zauważyły 48-latka w towarzystwie 23-letniej Victorii Lamas. Pojawiła się ona u boku Leonardo na imprezie w stylu Gatsby'ego, którą urządził z okazji swoich ostatnich urodzin. Para przyłapana została także na kolacji w The Bird Streets Club w Hollywood. Lokal opuścili wspólnie i odjechali razem. Domniemany związek szybko skomentował/a jednak anonimowy/a informator lub informatorka: Oboje siedzieli (nie obok siebie) na kolacji w dużej grupie. W samochodzie dołączyło do nich także inne osoby. 

Leonardo DiCaprio spotyka się z 19-latką?

Kilka dni temu internet obiegły zdjęcia 48-letniego Leonardo w towarzystwie 19-letniej Eden Polani. Trzy dekady młodsza dziewczyna to pochodząca z Izraela modelka. Para została sfotografowana razem na przyjęciu organizowanym przez modelkę, Riley Montanę. Internauci i internautki nie kryli swojego oburzenia ogromną różnicą wieku między potencjalnymi kochankami, nie pozostawiając na Leo suchej nitki.

To dziewczynka, której pandemia COVID-19 przerwała naukę w liceum.

Leonardo DiCaprio martwi się zmianami klimatu tylko dlatego, że chce zostawić lepszy świat swoim dziewczynom.

Ktoś go musi powstrzymać. To było śmieszne dziesięć dziewczyn temu.

Jak podaje jednak magazyn „People”, Leonardo DiCaprio nie spotyka się z 19-letnią EdenLeo i Eden po prostu siedzieli obok siebie na imprezie. DiCaprio może rozmawiać z dziewczynami, nie oznacza to jednak od razu, że jest z nią w związku. Trafne spostrzeżenie?