Liam Hemsworth nie zwalnia tempa

Liam Hemsworth nie może w ostatnim czasie narzekać na brak ciekawych propozycji. Pod koniec października przedstawiciele platformy Netflix poinformowali, że gwiazdor serii „Igrzyska Śmierci” dołączy do obsady serialu „Wiedźmin. Australijski aktor zastąpi Henry'ego Cavilla, który po kilku latach postanowił zrezygnować z roli Geralta z Rivii. Zanim jednak najmłodszy z braci Hemsworth pojawi się w superprodukcji na motywach prozy Andrzeja Sapkowskiego, minie jeszcze trochę czasu. Na swoją premierę wciąż czeka jeszcze nakręcona już jakiś czas temu trzecia seria „Wiedźmina” z Cavillem. To jednak wcale nie oznacza, że fani i fanki Liama Hemswortha nie mają teraz czego oglądać.

Liam Hemsworth z partnerką na premierze nowego filmu

15 listopada w australijskim Sydney odbyła się uroczysta premiera thrillera „Poker Face” w reżyserii Russella Crowe'a, w którym Liam Hemsworth gra jedną z głównych ról. 32-latek zjawił się na czerwonym dywanie ze swoją partnerką. Tak, dobrze czytacie. Okazuje się, że Liam wcale nie jest singlem.

Śmiało można powiedzieć, że aktorowi udało się właśnie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie tylko wywiązał się bowiem ze swoich zawodowych zobowiązań, ale także zdementował doniesienia sprzed kilku miesięcy na temat rzekomego rozpadu jego związku. Jak donosił w połowie sierpnia amerykański serwis Page Six, Liam Hemsworth zerwał ze swoją ukochaną z powodu natłoku obowiązków zawodowych.

Nie chciał być niczym ograniczony, a od zakończenia pandemii ilość jego zobowiązań zawodowych wzrosła – donosił internetowy tabloid.

Znany z powściągliwości w kontakcie z mediami były mąż Miley Cyrus i jego równie skryta partnerka dotychczas nie komentowali sensacyjnych doniesień na temat swojego rozstania. Czy dali sobie drugą szansę i wrócili do siebie? A może tak naprawdę nigdy się nie rozeszli? Odpowiedzi na te pytania znają na razie tyko oni. Jedno jest jednak pewne: po trzech latach związku wciąż wyglądają na szaleńczo w sobie zakochanych.

Zobaczcie, jak Liam Hemsworth i Gabriella Brooks prezentowali się podczas swojego pierwszego medialnego wyjścia już teraz w naszej galerii.