O Lili Reinhart wciąż jest głośno! Kilka miesięcy temu młoda aktorka rozstała się bowiem z Cole’em Sprouse’em, a następnie wyznała, że jest biseksualna. Ostatnio udzieliła również wywiadu Jimmy’emu Fallonowi. Podczas rozmowy opowiedziała m.in. o pracy na planie Riverdale w „nowej rzeczywistości”, a także zdradziła, co wydarzy się w najnowszych odcinkach hitowej produkcji. Nie ma wątpliwości, że piąty sezon Riverdale będzie zdecydowanie różnić się od poprzednich.

Riverdale 5 – Lili Reinhart zdradziła, co wydarzy się w nowym sezonie serialu

Od dawna wiadomo, że twórcy serialu planują kilkuletni przeskok czasowy. Jak się okazuje, wyniesie on (aż!) siedem lat, co potwierdziła Lili Reinhart w ostatniej rozmowie z Jimmym Fallonem. Wiek głównych bohaterów w Riverdale 5 szacuje się na około 25 lat. Odtwórczyni roli Betty Cooper bardzo cieszy się, że nie będzie dłużej grała nastolatki. Podobne odczucia towarzyszą prawdopodobnie jej koleżankom i kolegom z planu.

Zanim jednak nastąpi przeskok czasowy, twórcy serialu muszą zamknąć sprawę rozwiązywaną w czwartym sezonie. Roberto Aguirre-Sacasa zdradził ostatnio, że w pierwszym odcinku Riverdale 5 zobaczymy głównych bohaterów na balu maturalnym. To będzie pewnego rodzaju pożegnanie Betty, Jugheada, Archie’ego, Veroniki, Cheryl i Toni z liceum w mrocznym miasteczku. Na początku kolejnego sezonu mamy się również dowiedzieć, kto podglądał mieszkańców Riverdale i podrzucał im taśmy z nagraniami.

Lili Reinhart przyznała, że twórcy z całą pewnością zorientują się, które sceny zostały nakręcone przed wybuchem pandemii i oficjalnym lockdownem, a które już po powrocie na plan. Aktorzy są bowiem bardziej opaleni, poza tym niektórzy przybrali na wadze podczas domowej izolacji. Gwiazda dodała, że bardzo się zmieniła przez ostatnie miesiące.

Riverdale 5 – data premiery

Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany twórców Riverdale. Nowe odcinki hitowej produkcji miały zostać wyemitowane w amerykańskiej telewizji, jak również trafić na platformy streamingowe, na czele z Netfliksem jesienią 2020. Premiera musiała zostać jednak przełożona. I chociaż konkretna data nie została jeszcze podana, przewidujemy, że odbędzie się ona dopiero w 2021 roku. Musicie uzbroić się w cierpliwość.

Riverdale 5 – data premiery, fabuła, zmiany w obsadzie i wszystko, co wiemy o nowym sezonie serialu >>>