W końcu możemy poznać nowego chłopaka Lili Reinhart trochę bliżej. Jack Martin, bo o nim mowa, miał wczoraj urodziny, które jego dziewczyna postanowiła uczcić w mediach społecznościowych, a konkretnie na Instagramie. Zobaczcie, jakie urocze zdjęcia dodała i poznajcie jubilata bliżej.

Lili Reinhart złożyła życzenia urodzinowe swojemu nowemu chłopakowi

Na Instastory Lili Reinhart pojawiły się trzy zdjęcia zadedykowane Jackowi Martinowi – jej nowej miłości. Okazało się, że chłopak ma urodziny, a aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorkami i obserwatorami ich prywatnymi zdjęciami.

Pierwsza relacja przedstawia Jacka w kapeluszu kowbojskim, który pozuje do obiektywu przez otwarte samochodowe okno. Dzisiaj są urodziny mojego kowboja – napisała gwiazda i oznaczyła swojego ukochanego.

lilireinhart / instagram

Kolejne zdjęcie to Jack jedzący pain au chocolat, do którego Lili nawiązała w podpisie. Podzielę się z tobą pain au chocolat każdego dnia – napisała. So cute.

lilireinhart / instagram

I trzecie zdjęcie to chyba to, na które wszyscy czekaliśmy najbardziej. W końcu jakiś wspólny kadr. Widzimy przytulonych zakochanych z góry, stojących przy pięknej turkusowej wodzie. Na końcu nadszedł czas na wzruszenia i bardziej emocjonalne podpisy.

Zobacz także:

Jestem tak wdzięczna za światło, które wniosłeś do mojego życia – napisała aktorka. – Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Mon petite – dodała.

lilireinhart / instagram

Trzeba przyznać, że 27-latka wygląda na naprawdę szczęśliwą i zakochaną. W końcu odnalazła miłość po rozstaniu z Colem Sprousem, do którego doszło w 2020 roku. Gratulujemy parze, a Jackowi życzymy wszystkiego najlepszego.

Jack Martin – kim jest nowy chłopak Lili Reinhart?

Urodziny to dobra okazja do tego, by dowiedzieć się czegoś więcej o Jacku Martinie. Para została przyłapana na początku kwietnia tego roku. Paparazzi zrobili zdjęcia, jak zakochani całują się przed lotniskiem w Los Angeles. Wtedy jeszcze nic nie było pewne, a aktorka, w tamtym czasie, nie potwierdziła swojego statusu. Jack to pierwszy oficjalny chłopak Lili od jej głośnego rozstania z Colem Sprousem

Jack Martin urodził się 3 sierpnia 1998 roku, co oznacza, że skończył właśnie 25 lat. Jego i Lili dzielą prawie dwa lata – przypomnijmy, że gwiazda urodziła się w 1996. Skończył Georgetown University w 2019 roku. Uczył się też w Stonestreet Studios, czyli w szkole aktorskiej w Nowym Jorku. Jack jest aktorem i… tiktokerem. Jego konto obserwuje ponad 873 tysiące osób. W aplikacji udostępnia treści komediowe.

Oprócz tego, że Martin zajmuje się mediami społecznościowymi, działa też w aktorstwie. Grał Josha Harrisa w serialu „La Brea”. Pojawił się również w „All Rise”. Zobaczcie więcej zdjęć Jacka w naszej galerii na dole tego artykułu.