Mimo że od premiery serialu „Wednesday” minęło już kilka dobrych miesięcy, to nadal jest o nim głośno. Głównie za sprawą ikonicznej już sceny tańca głównej bohaterki, która pojawiła się w 4. odcinku. Na początku był on po prostu popularny, później stał się viralem na TikToku, gdy jeden z fanów podłożył pod choreografię piosenkę Lady Gagi „Bloody Mary”. Wtedy zaczął się szał. Sekwencja paru ruchów wymyślonych przez Jennę Ortegę stała się trendem, do którego przyłączyli się nie tylko użytkownicy aplikacji, ale i gwiazdy! Taniec odtworzyły już między innymi North WestLady Gaga czy Madonna. Teraz przyszedł czas na Kimmy Repond, czyli 16-letnią łyżwiarkę figurową ze Szwajcarii. Zobaczcie taniec Wednesday w jej wykonaniu. Naprawdę robi wrażenie. 

Łyżwiarka figurowa, Kimmy Repond, odtworzyłachoreografię Wednesday na lodzie

Taniec tytułowej bohaterki serialu Netfliksa wszedł właśnie na wyższy poziom. Odworzyć go postanowiła Kimmy Repond, ale w swoim stylu. 16-latka zatańczyła go na łyżwach, podczas jednego ze swoich pokazów! Ubrana w czarną sukienkę z kołnierzykiem i uczesana w dwa warkocze do złudzenia przypominała uczennicę Nevermore.

Nastolatka postanowiła zaprezentować choreografię podczas Mistrzostw Europy 2023 w Finlandii. Jako że układ mógł być w stylu dowolnym, dziewczyna zdecydowała się na ten z hitowej produkcji. I słusznie, ponieważ wyszedł jej wspaniale. Kilka ruchów z choreografii Wednesday wystarczyło, żeby cały pokaz nabrał zupełnie nowego charakteru. Pokraczny taniec w połączeniu z ultra-lekkimi skokami i piruetami wyglądał bardzo ciekawie. Wideo sportsmanki stało się hitem w internecie i wcale się nie dziwimy. Filmiki mają już tysiące polubień na Instagramie, a Kimmy obserwuje tam ponad 173 tysiące osób. Myślimy jednak, że ta liczba będzie się szybko zwiększać, ponieważ łyżwiarka ma prawdziwy talent. Zobaczcie same i sami.

Kimmy nie jest jednak pierwszą łyżwiarką, która zdecydowała się na taki ruch. Pierwsza, która postanowiła odtańczyć choreografię Wednesday na lodzie była Kamiła Walijewa. Na początku stycznia rosyjska łyżwiarka zachwyciła nie tylko swoich fanów i fanki, ale również i tych serialu „Wednesday". Wideo możecie zobaczyć poniżej. 

Kimmy Repond – kim jest?

Kimmy Repond ma dopiero 16 lat i pochodzi ze Szwajcarii. Uprawia łyżwiarstwo figurowe, przez co jest znana. Nastolatka ma na swoim koncie już sporo osiągnięć. Jest srebrną medialistką CS Budapest Trophy 2022, brązową medalistką CS Ice Challenge 2022 oraz srebrną medalistką narodową Szwajcarii 2023. Za swój pokaz choreografii Wednesday dziewczyna zdobyła brąz. Gratulujemy i życzymy coraz więcej sukcesów!