Madonna ostatnio stała się bardziej aktywna na TikToku. Tym razem postanowiła odtworzyć choreografię Jenny Ortegi z serialu „Wednesday”. Sekwencja paru ruchów stała się na tyle popularna, że w social mediach powstał fanowski edit. Do tańca serialowej Wednesday została podłożona piosenka Lady Gagi z 2011 roku „Bloody Mary”, która dzięki temu zyskała drugie życie i wkroczyła na listy przebojów oraz playlisty z najbardziej viralowymi piosenkami. Do trendu dołączyła także Madonna. Zobaczcie, jak zatańczyła 64-latka.

Madonna odtworzyła taniec Wednesday

Autorka hitu „Like a Virgin” postanowiła zmienić trochę choreografię i dodać do niej własne ruchy. Jednak nadal zostawiła jej kluczowe elementy, takie jak ręce nad głową czy przed ciałem.

Wokalistka ubrana była w koronkowy gorset i czarne, szerokie spodnie. Dodała również okulary z żółtymi szkłami i naszyjnik z krzyżem. Jej stylizacja również wpisuje się w klimat hitowego serialu Netfliksa. Zobaczcie wideo, które w niecałą dobę zdobyło już ponad 3 miliony wyświetleń.

Madonna ogłosiła nową trasę koncertową

Jeśli ktoś kiedykolwiek pomyślał, że Madonna się skończyła, to absolutnie nie ma racji. Królowa popu lat 90. właśnie powraca na scenę. I to ze swoimi największymi hitami! Mogło być lepiej? Piosenkarka ogłosiła The Celebration Tour. Wiadomość skomentowała nawet Lady Gaga. Gwiazdy są przyjaciółkami. Kochamy cię M – napisała 36-latka.

Co prawda Madonna nie wystąpi w Polsce. Ale jeśli chcecie zobaczyć ją w akcji, to najbliżej będzie wybrać się do Berlina. Zagra tam 28 listopada! Czekacie na wielki powrót wokalistki?