Madonna nie przestaje zaskakiwać. Niekwestionowana królowa popu kilka dni temu wyczyściła swoje oficjalne profile w mediach społecznościowych. W świecie muzyki ten ruch zwiastuje zazwyczaj tylko jedno – nadchodzący wielkimi krokami nowy projekt. Przewidywania fanów i dziennikarzy potwierdziły się.

Madonna znów szokuje

17 stycznia artystka przerwała milczenie. Laureatka ponad 300 prestiżowych nagród zamieściła w sieci trwające niespełna 5 minut nagranie, na którym gra w „prawda czy wyzwanie” ze swoimi sławnymi przyjaciółmi. Do wspólnej zabawy z Madonną zasiedli m.in. raper Lil Wayne czy didżej i producent Diplo. Jako pierwsza na celowniku piosenkarki znalazła się Amy Schumer.

Prawda czy wyzwanie? – zapytała Madonna.

Wyzwanie, s*ko – odparła aktorka.

W tym momencie wykonawczyni hitu „Material Girl” rzuciła swojej koleżance wyzwanie, które zawstydziłoby nawet najmniej pruderyjne osoby. Możemy jedynie podpowiedzieć, że dotyczyło ono męża gwiazdy filmu „Wykolejona”...

Znajomi Madonny nie pozostali jej dłużni. W ramach jednego z wyzwań gwiazda bez żadnych oporów namiętnie pocałowała obecnego tam aktora Jacka Blacka.

Madonna rusza w międzynarodową trasę koncertową

Nie było to jednak ostatnie wyzwanie, jakie podczas tej zabawy rzucono w stronę żywej legendy muzyki. 

Zobacz także:

Madonna. Wyzywam cię, byś wyruszyła w światową trasę koncertową i zagrała swoje największe przeboje – powiedziała Amy Schumer.

Cztery dekady? 40 lat? Mówimy o „Like a Virgin”? – doprecyzowała Madonna.

Czekajcie, zatrzymajmy się. To dużo piosenek. Myślicie, że ludzie przyszliby na taki show? – dodała po chwili.

Kiedy wszystkie zgromadzone osoby zareagowały entuzjastycznie, piosenkarka oznajmiła, że w takim razie sprawa została przesądzona.

Okej, więc odpowiedź brzmi... k***a tak – oznajmiła.

Wiemy już, że dwunasta trasa koncertowa Madonny nosi nazwę The Celebration Tour i rozpocznie się 15 lipca w kanadyjskim Vancouver. W październiku tournée dotrze do Europy. Na ten moment w koncertowej rozpisce Madonny niestety nie ma koncertu w Polsce.

Dodajmy, że gościem specjalnym na każdym z 35 zaplanowanych występów w ramach The Celebration Tour będzie zwycięzca ósmego sezonu programu „RuPaul’s Drag Race”, Bob the Drag Queen, znany także jako Caldwell Tidicue.

Kontrowersyjną zapowiedź trasy Madonny z udziałem jej gwiazdorskiej ekipy możecie w całości obejrzeć poniżej.