Magda Gessler, choć jako restauratorka działa od dawna, to największą rozpoznawalność przyniósł jej program „Kuchenne rewolucje”, który od kilku lat możemy oglądać na antenie TVN-u. Teraz przyszedł czas na nowy format. Już niedługo zobaczymy Magdę Gessler w roli organizatorki świąt. Będzie prowadzącą programu „Święta z Gesslerami”. A oprócz niej na ekranie zobaczymy także innych członków i członkinie jej rodziny oraz najbliższych! Sprawdźcie, czego się spodziewać!

„Święta z Gesslerami” – na czym będzie polegał nowy program Magdy Gessler?

W świątecznym programie TVN-u najsłynniejsza polska restauratorka pomoże trzem rodzinom przygotować się do tego uroczystego czasu, jakim jest okres Bożego Narodzenia. W czwartym, finałowym odcinku Magda zaprosi wszystkich na kolację, na którą goście będą musieli przygotować dania wigilijne.

„Święta z Gesslerami” – goście specjalni

W programie nie zabraknie również gości specjalnych. Będą nimi najbliżsi Magdy! W „Świętach z Gesslerami” pojawi się córka Magdy, Lara Gessler, jej syn Tadeusz Müller oraz jej tata Mirosław Ikonowicz.

Rodziny podzielą się na 3 grupy kierowane przez Magdę, Larę i Tadeusza. Każda drużyna przygotuje trzy dania wigilijne, dzięki czemu każdy z członków rodziny Gesslerów będzie mógł popisać się swoją kulinarną wyobraźnią. Rodziny będą też dopieszczać dekoracje, ozdabiać pierniczki, czy wymieniać się sposobami na świąteczne DIY z resztą Gesslerów – można przeczytać w opisie programu.

„Święta z Gesslerami” – data emisji

Program będzie miał swoją emisję we wtorek 20 grudnia o 21:35. Wtedy do obejrzenia dostępne będą trzy odcinki. Ostatni odcinek swoją premierę będzie miał 24 grudnia. Zmieni się wtedy godzina emisji i Magda będzie mogła towarzyszyć nam podczas świątecznej kolacji. W Wigilię program obejrzeć będzie można o 18:00.

Będziecie oglądać?