Magdalena Cielecka podzieliła się zdjęciem z młodości

Magdalena Cielecka nie schodzi z nagłówków portali plotkarskich. Nie tylko ze względu na niedawną premierę serialu „Dziewczyna i kosmonauta”, w którym zagrała u boku swojego dawnego partnera, Andrzeja Chyry, ale także z racji na jej aktualny związek. Relacja 51-letniej aktorki i młodszego od niej o 16 lat Bartosza Gelnera wzbudza ogromne emocje. Sami zainteresowani podsycają je w umiarkowanym stopniu – rzadko wspólnie się pokazują i niezbyt często komentują swoje uczucie. Gdy jednak już to zrobią, za każdym razem internet płonie.

Tym razem internet zapłonął jednak z innego powodu. Oto bowiem Magda Cielecka zamieściła na Instagramie zdjęcie z czasów, gdy była nastolatką. Czarno-biała fotografia, na której widzimy 15-letnią dziewczynę, została opatrzona tekstem przygotowanym – jak sugeruje oznaczenie wpisu – przez Nowy Teatr, w którym gwiazda występuje.

15-letnia Magdalena Cielecka wyglądała jak Doda?

Nowy Teatr wyjaśnia, że w 2023 roku świętuje 15. urodziny i w związku z tym zamierza publikować fotografie osób ze swojego zespołu, gdy były właśnie w tym wieku.

Dzisiejsza kartka z kalendarza należy do Magdaleny Cieleckiej. Tu, na tym zdjęciu ma 15 lat i takie samo zadziorne spojrzenie, jak dzisiaj. Często mówi się, szczególnie w przypadku aktorek i aktorów, że muszą mieć „to coś”. Ta fotografia mogłaby z powodzeniem ilustrować to tajemnicze zagadnienie w słowniku – czytamy w tekście przeklejonym przez gwiazdę spektakli „(A)pollonia” czy „Uczta”.

Magda, cieszymy się, że jesteś z nami i życzymy Ci tego, co dobre i piękne. Odwagę, żeby sięgnąć, to masz od zawsze, co widać w Twoich oczach – głosi tekst Nowego Teatru, a fani i fanki przecierają oczy ze zdumienia.

Myślałam, że to Doda – napisał ktoś. Nie poznałabym – dodał ktoś inny. Widzę tu podobieństwo do każdego łącznie z Dodą, ale na pewno nie do M. Cieleckiej – podsumowała jeszcze inna osoba.

Też mielibyście problem z rozpoznaniem na fotce znanej aktorki?