Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra tworzyli przed laty jedną z najgorętszych par w rodzimym show-biznesie. Ich wspólne zdjęcia zachwycały, a uczucie, które pojawiło się między nimi, wzbudzało niemałe zainteresowanie wśród fanek i fanów. Ich związek, choć piękny, momentami był naprawdę trudny, według niektórych wręcz toksyczny. Dziś spotykają się na planach filmów i seriali, oboje należą do zespołu Nowego Teatru w Warszawie, a życie prywatne układają u boku innych osób. 

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra – historia związku

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra poznali się, gdy oboje byli w innych związkach. Ona spotykała się z Grzegorzem Jarzyną – reżyserem teatralnym, którego uważa się za jej pierwszą miłość i dla którego przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy. On z kolei był mężem Marty Kownackiej, czyli cenionej w branży reżyserki castingu. Dzięki niej aktor został obsadzony w głośnym filmie „Dług”, co miało ogromny wpływ na dalszy rozwój jego kariery. Co więcej, to właśnie ona miała go poznać z Magdaleną Cielecką podczas jednego z organizowanych w ich domu przyjęć. 

fot. AKPA

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra – razem na ekranie i poza nim 

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra występowali razem w warszawskim Teatrze Rozmaitości, spotkali się również na planie filmowym. Najpierw połączyła ich przyjaźń, a następnie głębsze uczucie, które zmotywowało ich do wprowadzenia poważnych zmian w życiu osobistym. Aktorka zakończyła trwający około pięć lat związek z Grzegorzem Jarzyną, natomiast aktor rozstał się z Martą Kownacką. Co ciekawe, jako przyczynę rozwodu wskazał w jednym z wywiadów brak dzieci oraz (cokolwiek to oznacza) apetyty na inne rzeczy

Może dlatego tak się stało, że nie było dzieci, że były jakieś inne apetyty na inne rzeczy – przyznał Andrzej Chyra w rozmowie z magazynem „Rewia”. 

Gdy media, a co za tym idzie: fanki oraz fani dowiedzieli się, że jest między nimi uczucie, niemal od razu zostali okrzyknięci najpiękniejszą parą w rodzimym show-biznesie. Uchodzili za idealny duet. I to zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. 

fot. AKPA

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra – dlaczego się rozstali?

Niestety po pewnym czasie okazało się, że rzeczywistość różni się od wyobrażeń osób, które jedynie obserwują ich w mediach czy na relacjach z wydarzeń branżowych. Trwający sześć lat związek Magdaleny Cieleckiej i Andrzeja Chyry to seria rozstań oraz powrotów do siebie. W 2004 plotkowano, że nie są już razem. Przyjechali na Festiwal Filmowy w Gdyni osobno, jednak opuścili go ponownie jako para. Około rok później do mediów trafiły zdjęcia, na których aktor całuje się z tajemniczą kobietą. Choć nie było to łatwe, aktorka wybaczyła swojemu partnerowi. Natomiast w 2008 roku Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra ostatecznie zakończyli swój związek. Powodem rozstania miało być m.in. zainteresowanie gwiazdora innymi kobietami. 

Zobacz także:

fot. AKPA

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra – przyjaźń w życiu prywatnym i zawodowym 

W końcu Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra odnaleźli szczęście u boku innych osób. Gwiazda takich produkcji jak „Zakochani”, „Zjednoczone stany miłości”, „Prokurator” czy „Chyłka” tworzy związek z Bartoszem Gelnerem. Oboje bardzo dbają o swoją prywatność. Rzadko opowiadają o sobie w wywiadach. Poza tym nie publikują wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych i nie pozują razem na tak zwanych ściankach. Andrzej Chyra jest w relacji z Pauliną Jaroszewicz. W lipcu 2015 roku zostali rodzicami. Asystentka kierownika produkcji urodziła chłopca, dla którego wraz z aktorem wybrali imię Tadeusz. Wszystko wskazuje na to, że Andrzej Chyra świetnie odnajduje się w roli ojca. 

Nigdy nie bałem się o to, jakim będę ojcem. Wiedziałem, że to będzie dla mnie jak chleb z masłem – przyznał Andrzej Chyra w wywiadzie dla magazynu „Viva”. 

Teraz Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra zgodnie przyznają, że łączy ich przyjaźń. Mają ze sobą kontakt, a po rozstaniu spotkali się na planach różnych produkcji. Wiedzą, że ich związek nadal wzbudza pewne emocje. 

Najważniejsze są zdjęcia z Andrzejem. Żartujemy, że jeśli dożyjemy późnej starości, to jedno będzie sfotografowane na pogrzebie drugiego z podpisem, w zależności, kto się pierwszy zawinie: „Kochał ją do końca” (w wersji ja umieram pierwsza) albo „Kochała go do grobowej deski” (w wersji: pierwszy jest Andrzej). Bo co mamy robić? Możemy się z tego tylko śmiać – wyznała Magdalena Cielecka w rozmowie z serwisem „weekend.gazeta.pl”. 

To, że mają dobre relacje potwierdza również uroczy post, który Andrzej Chyra opublikował na swoim profilu na Instagramie z okazji 50. urodzin Magdaleny Cieleckiej. #magda #urodziny – napisał pod serią zdjęć, a opis ozdobił dodatkowo emotikonami w kształcie serca. 

Co ciekawe, dokładnie 17 lutego 2023 roku światło dzienne ujrzał serial science fiction „Dziewczyna i kosmonauta”, w którym grają małżeństwo. Tym razem twórczynie i twórcy zabiorą subskrybentów i subskrybentki Netfliksa w przyszłość. Cóż, nie możemy się doczekać.