Martha Stewart i Pete Davidson trzymają się ręce

Wciąż próbujemy dojść do siebie po wiadomości o rozstaniu Pete'a Davidsona i Kim Kardashian, tymczasem świat żyje już sensacją o „nowej miłości” 28-latka. Na zdjęciu wykonanym podczas kwietniowej kolacji Stowarzyszenia Korespondentów Białego Domu widzimy Davidsona, Kardashian i Stewart. Zakreślony na czerwono fragment kadru nie pozostawia wątpliwości: komik „Saturday Night Live” trzyma za rękę 81-letnią właścicielkę medialnej fortuny! Fotografia została podpisana „Skete” (całkiem ładna, trzeba przyznać, sklejka Stewart, Kim, Pete). W innej wersji obiegającej internet zdjęcie ma podpis: „Powinniśmy to przewidzieć” (We should have seen it coming).

Cóż, trudno się nie popłakać ze śmiechu, zwłaszcza biorąc pod uwagę „biografię miłosną” gwiazdora, który ewidentnie ma słabość do kobiet sukcesu: pięknych, sławnych i bogatych. W ciągu zaledwie kilku lat były chłopak Kim Kardashian był widywany u boku całej plejady znanych aktorek, piosenkarek, modelek i celebrytek, wśród których były m.in. Ariana Grande, Kate Beckinsale, Margaret Qualley, Kaia Gerber.

Martha Stewart komentuje mema

Trzeba przyznać, że Martha Stewart – amerykańska bizneswoman polskiego pochodzenia, specjalistka od „American lifestyle”, jedna z najzamożniejszych i najbardziej wpływowych kobiet w USA, całkiem nieźle wpisuje się w „profil zainteresowań” 28-latka. Na fali humorystycznych spekulacji, że może być następną „prominentną” dziewczyną Pete'a Davidsona, 81-latka zabrała głos.

Jest uroczym chłopakiem, który szuka własnej drogi – powiedziała na otwarciu swojej pierwszej w restauracji w Paris Las Vegas w zeszły piątek.

Stewart otworzyła się też na temat prawdziwych uczuć, jakie żywi do 28-latka.

Pete Davidson jest jak syn, którego nigdy nie miałam – odrzekła na pytanie „Daily Mail” o ich relację, śmiejąc się z mema, który podbił serca internautek i internautów.

Ych, czyli musimy jeszcze trochę poczekać na doniesienia o nowej miłości Pete’a... Choć nigdy nie mówmy nigdy. To raczej nie jest ostatni raz, gdy słyszymy o duecie Stewart & Davidson. Właścicielka fortuny złożyła mu bowiem pewną propozycję....

Zaprosiłam go do mojego podcastu i nie mogę się doczekać, aby usłyszeć, co ma do powiedzenia – ujawniła.