W minioną sobotę na antenie TVN zadebiutował długo wyczekiwany program rozrywkowy „Mask Singer”. Oparte na południowokoreańskim formacie „King of Mask Singer” show od razu wzbudziło spore zainteresowanie wśród widzów. Jak podają Wirtualne Media, średnia oglądalność pierwszego odcinka wyniosła 1,45 mln osób. Można jednak przypuszczać, że z tygodnia na tydzień liczba ta będzie stale rosła, bowiem po pierwszych dwu odsłonach wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi.

„Mask Singer” – o co chodzi w nowym show TVN?

„Mask Singer” to muzyczny format, który zdobył dużą widownię i sympatię widzów w przeszło 40 państwach. Nic więc dziwnego, że w końcu zawitał także do Polski. W programie udział biorą gwiazdy znane z pierwszych stron gazet, ale ich tożsamość nie jest ujawniona, dlatego podczas swoich występów ukrywają się pod nietypowymi przebraniami. W ten sposób widzowie, ale także jury w składzie: Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński oraz Julia Kamińska mogą wcielić się w rolę detektywów. 

W pierwszym odcinku swoje umiejętności wokalne zaprezentowało sześcioro uczestników, którzy byli przebrani za Kota, Prysznic, Słońce, Monstera, Różę oraz Tort. Jurorom udało się zdemaskować ostatniego z nich. Pod postacią słodziutkiego Tortu krył się aktor Mateusz Banasiuk i to on musiał pożegnać się z programem. 

Tak, to ja. Swoim udziałem w tym programie chciałem dać Wam trochę radości, jednocześnie pokazując, że mam do siebie dystans – napisał Banasiuk na Instagramie tuż po premierowym odcinku „Mask Singer”. 

„Mask Singer” – kto kryje się pod maską Kota?

Wiele emocji wzbudził także występ Kota. W sieci natychmiast wybuchła dyskusja, kto może kryć się pod przebraniem futrzaka. Jak się okazuje, internauci i internautki mają swojego faworyta. W komentarzach pod jednym z postów na oficjalnym profilu programu na Instagramie najczęściej przewijało się nazwisko Michała Milowicza. 52-letniego aktora i piosenkarza zdradzić miała mowa ciała. 

  • „Michał Milowicz i jego kocie ruchy!”
  • „Milowicz jak nic”
  • „Tylko Michał Milowicz” – czytamy.

Jeśli nie Michał Milowicz, to kto? Widzowie typują także współautora hitu „Ale jazz!” Vito Bambino, Pawła Stasiaka z zespołu Papa D oraz popularnych artystów disco polo – Marcina Millera i Pawła Dudka, znanego jako Czadoman. 

Podzielacie ich zdanie? 

Przypomnijmy, że premierowe odcinki „Mask Singer” emitowane są w każdą sobotę o godz. 20:00. 

Zobacz także:

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.