Megan Fox i Machine Gun Kelly nie pozwalają, byśmy się nudzili. Plotki o ich zerwaniu, które krążyły od kilku tygodni, ostatnio przybrały na sile, ponieważ para od dłuższego już czasu nie publikowała w mediach społecznościowych wspólnych zdjęć. Do tej pory chętnie dzielili się momentami spędzonymi razem, więc czujni fani i czuje fanki nabrali podejrzeń... Nie ma to jednak nic wspólnego z problemami w związku jednej z najbardziej kolorowych par w celebryckim świecie, a raczej jest spowodowane logistyką, podał serwis TMZ, powołując się na źródło z bliskiego otoczenia pary.

Oczywiście nie mogą być razem 24 godziny na dobę – czytamy. Oboje pracują i mają dzieci, ale ich relacja jest solidna.

Niewtajemniczonym wyjaśniamy: Fox ma trójkę dzieci z byłym partnerem Bryanem Austinem Greenem, a Machine Gun Kelly ma 13-letnią córkę z poprzedniego związku.

Megan Fox i Machine Gun Kelly nie rozstali się?

Pogłoski o rozstaniu 36-letniej aktorki i młodszego o cztery lata muzyka podsycił fakt, że Fox nie była obecna na ostatnim koncercie ukochanego w Cleveland w weekend. Podobno jednak w czasie występu Machine Gun Kelly po raz kolejny nazywał Fox swoją „żoną”, czego, jak wcześniej wyjaśnił, nie należy brać dosłownie.

Myślę, że jeśli chodzi o terminologię, nigdy nie odbierałem jej jako mojej dziewczyny. To zbyt niedojrzałe pojęcie, by określić głębię naszej relacji – powiedział w rozmowie z „Entertainment Tonight” w czerwcu.

TMZ donosi, że para, która ogłosiła swoje zaręczyny w styczniu 2022 roku, wcale nie odwołała też ślubu. Jest zajęta planowaniem ceremonii oraz wesela, a to czasochłonne zajęcie! Prawdopodobnie przyczyniło się do niedostatku wspólnych fotek zakochanych w ostatnich tygodniach.

Kupujecie tę wersję?