Megan Fox i Machine Gun Kelly: związek

Megan Fox i Machine Gun Kelly. Ich związek to prawdziwy rollercoaster. Po głośnych zaręczynach z 2021 roku, w maju bieżącego roku pojawiły się podejrzenia, że aktorka i muzyk są już po ślubie i spodziewają się dziecka. Plotki wywołały zaskakujące słowa artysty na Billboard Music Awards 2022, w których nazwał swoją partnerkę „żoną”.

Niedługo potem znów zrobiło się o nich głośno. 27 czerwca na platformę Disney+ trafił film dokumentalny „Life in Pink” o życiu i twórczości MGK. Gwiazdor wyznał w nim, że w 2020 roku, tuż po śmierci ojca, popadł w paranoję i chciał odebrać sobie życie podczas rozmowy telefonicznej z ukochaną. Wcześniej zakochani wywołali sporo emocji, gdy w rozmowie z brytyjskim „Glamour” wyznali, że piją nawzajem swoją krew „w celach rytualnych”.

Megan Fox i Machine Gun Kelly: rozstanie?

Teraz media znów się rozpisują o jednej z najgorętszych par w show-biznesie. Wyjątkowo – tym razem nie w kontekście rzeczy, które Megan Fox i Machine Gun Kelly zrobili, ale w związku z tym, czego nie robią już od dłuższego czasu....

Czujni fani i czujne fanki zauważyli, że narzeczeni (eks?) od miesięcy nie publikują w mediach społecznościowych wspólnych zdjęć. Wzbudziło to podejrzliwość, ponieważ od momentu, kiedy w lipcu 2021 roku oficjalnie potwierdzili w social mediach, że tworzą szczęśliwy związek, wrzucali wspólne fotki niemal non stop. Jako pierwszy napisał o tym „Gawker” (popularny za oceanem blog skupiający się na celebrytach i branży medialnej) w artykule o wymownym tytule  „Celebrity Breakup Watch: Megan Fox i Machine Gun Kelly”

Megan nie opublikowała na Instagramie żadnych kadrów ze swoim partnerem od maja, kiedy udostępniła galerię zdjęć z premiery wyreżyserowanego przez niego filmu „Good Mourning”. Wyglądali wtedy na bardzo szczęśliwych.

Machine Gun Kelly natomiast po raz ostatni zamieścił w social mediach wspólne zdjęcia z „żoną” przy okazji czerwcowej premiery poświęconego mu filmu dokumentalnego Hulu „Life in Pink”.

Obserwacje te wzbudziły niepokój internautów i internautek, ponieważ już w maju (tuż po doniesieniach o rzekomym ślubie gwiazdorskiej pary) media donosiły o kryzysie w ich związku.

Zobacz także:

Megan Fox i Machine Gun Kelly: napięcia i kłótnie

Wtedy też pojawiły się pierwsze plotki jakoby Megan Fox i Machine Gun Kelly zerwali ze sobą. Osoby z ich bliskiego otoczenia przekazały tabloidom, że w relacji 36-latki i 32-latka było ostatnio bardzo dużo napięć. Źródło „The U.S. Sun” wyjawiło, że Megan była zmęczona narzeczonym, który „zachowuje się jak dorosłe dziecko” i „jest zazdrosny”, gdy ona rozmawia z innymi mężczyznami.

Dobrze się bawili na ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera i wyglądali bardzo uroczo. Ale ich przyjaciele martwią się, że mogą być u kresu, ponieważ dużo się ze sobą ostatnio kłócili i działali sobie na nerwy – donoszono wówczas.

Informator tabloidu stwierdził też, że mimo iż początki ich relacji były pełne ekscytacji i dobrych chęci, jednak z czasem zaczęli dostrzegać swoje wady. Podobno dlatego odwołali wymarzony ślub.

Przez pierwszy rok mieli niesamowity związek, ale teraz Megan często czuje, że ma do czynienia z dorosłym dzieckiem. Oboje czują się pod presją, ponieważ ich związek jest na świeczniku opinii publicznej, plotki o jej ciąży również wywołały kłótnie – czytaliśmy.

Czy w tych plotkach jest ziarno prawdy? Z pewnością będziemy was informować, gdy tylko pojawią się jakieś oficjalne komunikaty.