Messenger przy okazji ostatniej aktualizacji wprowadził nową, niezwykle przydatną funkcję! Chodzi o tryb nocny aplikacji. Tak zwany Czarny Messenger, to alternatywna wersja szaty graficznej dobrze znanej wam apki. Emituje ona mniej światła, przez co nasze oczy nie będą męczyć się tak szybko. No i nocne rozmowy stają się znacznie przyjemniejsze! 

Czarny Messenger: Jak włączyć tryb nocny aplikacji?

Jak włączyć tryb nocny Messengera? To prostsze niż mogłoby się wydawać! Cały proces odbywa się przy użyciu jednej emotikony. Wystarczy, że swojemu rozmówcy wyślecie emotkę księżyca, a następnie dotknąć jej. Wtedy tło aplikacji automatycznie zmieni kolor na czarny. I to wszystko! Powrót do normalnego wyglądu Messengera jest równie prosty – aby to zrobić należy kliknąć miniaturkę swojego zdjęcia profilowego (znajdziecie ją w lewym górnym rogu wyświetlacza), a później jedynie przywrócić tryb standardowy.

Polacy stworzyli komunikator, który zastąpi Messengera i WhatsApp'a >>>

Nowa funkcja komunikatora jest już dostępna dla polskich użytkowników. Pamiętajcie jednak, że abyście włączyć tryb nocny Messengera, musicie najpierw zaktualizować aplikację. My wypróbowałyśmy już nowość od Facebooka i musimy przyznać, że nasze nocne rozmowy stały się znacznie przyjemniejsze. A na pewno mniej męczące!

Seep. to aplikacja, która jest połączeniem Facebooka, Uber Eats i... Tindera! >>>