Czy w twoim związku nie ma już takiego ognia, jak na początku? W relacjach z długim stażem to normalne. Warto jednak coś z tym zrobić, żeby nie popaść w rutynę i żeby nie doszło do całkowitego wypalenia. Z pomocą przychodzi metoda 222, która idealnie sprawdzi się, jeśli przechodzicie właśnie drobny kryzys. Polecają ją Blake Lively i Ryan Reynolds. Wszyscy wiemy, jakim zgranym są małżeństwem (już od 12 lat!). Być może to jest właśnie sekret ich udanego związku? Zobaczcie, o co chodzi w metodzie 222 i zastosujcie ją w swojej relacji.

Metoda 222 przywraca ogień w związku. Na czym polega?

Metoda 222 zyskała popularność oczywiście na TikToku. Głównie ze względu na jej skuteczność, jeśli chodzi o ponowne rozpalanie ognia w związku. Jak widać dotarła też do Blake i Ryana. Na czym polega więc metoda 222? Już tłumaczymy!

Wszystko jest bardzo proste, wymaga jednak pewnej logistyki i zaangażowania. Jednak nie ma się co dziwić. W końcu na udany związek trzeba pracować. Aby utrzymać miłość, pasję i ogień takie, jak na początku waszej relacji, powinniście planować czas tylko dla siebie. Tak, oto cała tajemnica! Metoda 222 działa w następujący sposób:

  • Co dwa tygodnie organizujcie romantyczne randki tylko we dwoje. Może to być romantyczna kolacja, kino, teatr lub coś bardziej aktywnego. Najważniejsze jest to, aby był to czas tylko dla was.
  • Co dwa miesiące planujcie weekendowy wypad tylko we dwoje. Odkrywajcie nowe miasta lub mniejsze miejscowości, nawet w pobliżu. Ważna jest zmiana otoczenia i zorganizowanie sobie całego dnia razem.
  • Co dwa lata wyjeżdżajcie na wakacje tylko we dwoje. Bez dzieci, bez znajomych, bez rodziny. To mają być wakacje tylko dla was, gdzie odpoczniecie i nacieszycie się sobą nawzajem. Taki wyjazd powinien też przywrócić ogień i intymność w związku.

Brzmi ekscytująco, prawda? Wypróbujcie metodę 222 w swojej relacji. Może zdziałać cuda.

Blake Lively i Ryan Reynolds stosują metodę 222. Czy właśnie ona jest sekretem ich udanego i długiego małżeństwa?

Aktor w jednym z wywiadów przyznał, że to właśnie spędzanie czasu z żoną jest dla niego najważniejsze. Sławne małżeństwo priorytetyzuje wspólny czas razem i organizuje randki czy wyjazdy. Zdecydowanie warto wziąć z nich przykład. 

Spędzanie czasu z naszą ukochaną osobą jest niezwykle ważne i zbliża do siebie psychicznie. Warto wyznaczać sobie dni, kiedy całą uwagę poświęcimy właśnie naszemu partnerowi/partnerce. Zaprocentuje to w przyszłości i utrzyma ogień w związku. Aktywności do wykonywania jest naprawdę mnóstwo. Nie ograniczajcie się.

 

Zobacz także: