Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska tworzą jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par w rodzimym show-biznesie. Są 14 lat po ślubie i wspólnie wychowują czwórkę dzieci – trzech synów oraz jedną córkę. Najmłodsza z rodzeństwa przyszła na świat pod koniec lipca ubiegłego roku. Od tamtej pory aktor i celebrytka opublikowali kilka zdjęć dziewczynki w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem (oczywiście zasłaniając jej twarz), ale nie ujawnili, jakie imię dla niej wybrali. Gwiazdor rodzimych produkcji zdecydował się na to „dopiero” goszcząc w programie Moniki Olejnik.

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska – dzieci

Jak wspomniałyśmy, Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska mają czwórkę dzieci. Najstarsze z nich – Franciszka – ceniona za naturalność celebrytka urodziła w 2010 roku. Trzy lata później na świecie pojawił się Henryk. Natomiast w 2020 roku znana para świętowała narodziny Feliksa. O kolejnej ciąży dowiedziałyśmy się na początku ubiegłego roku. Aleksandra Żebrowska chętnie relacjonowała swój stan w social mediach i pokazywała, jak zmienia się jej ciało. A dokładnie 30 lipca 2022 do mediów trafiły informacje o porodzie

Michał Żebrowski ujawnił imię córki

Choć Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska są aktywni w mediach społecznościowych, to bardzo dbają o prywatność swoich dzieci. To m.in. dlatego do tej pory nie znałyśmy imienia ich córki. Jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce ujawnił je „dopiero” w maju 2023 przy okazji spotkania z Moniką Olejnik w jej programie „Monika Olejnik. Otwarcie”. Gdy znana i ceniona dziennikarka zażartowała, że aktor ma piątkę dzieci (wliczając w to również Teatr 6.piętro, który współtworzy), jej gość zaczął wymieniać ich imiona po kolei – od najstarszego do najmłodszego. A właściwie do najmłodszej. 

Wymienię po kolei: Franek, Henio, Feliks, Łucja. Niech padnie to imię wreszcie. No i Teatr 6.piętro – powiedział Michał Żebrowski w programie „Monika Olejnik. Otwarcie”. 

Teraz nie ma już żadnych wątpliwości. Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska wybrali dla swojej córeczki imię Łucja. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały, że ma ono bardzo interesujące znaczenie. Łucja to podobno dziewczynka urodzona o wschodzie słońca. Bardzo cute.