O tym, że rodzina Aleksandry i Michała Żebrowskich niedługo się powiększy dowiedzieliśmy się na początku lutego. Influencerka zamieściła wówczas na Instagramie zdjęcie testu ciążowego z dwiema czerwonymi kreskami, wykazując się przy okazji olbrzymim poczuciem humoru. „Dwie kreski mimo szczepienia. To nie COVID. To Michał" – napisała pod fotografią. Dzisiaj, pięć miesięcy później, dotarła do nas wspaniała wiadomość o narodzinach czwartej pociechy gwiazdorskiej pary. 

Aleksandra Żebrowska urodziła córkę

Aleksandra Żebrowska przez cały okres ciąży chętnie relacjonowała jej przebieg i dzieliła się z fankami i fanami zdjęciami z kolejnych etapów powiększającego się brzucha. Tuż przed porodem założycielka marki „Francis&Henry” opublikowała w sieci post, na którym pozuje w zarzuconym na ramiona szlafroku oraz w bikini, a obok niej stoi jej mąż w lekarskim kitlu. Kilka dni później nastąpiło szczęśliwe rozwiązanie – czwarte dziecko, a pierwsza córka Oli i Michała Żebrowskich jest już na świecie. Radosną nowiną świeżo upieczeni rodzicie podzielili się za pomocą mediów społecznościowych. Najpierw zrobił to dumny tata – Michał Żebrowski. 

„Mama x 4” – napisał pod zdjęciem uśmiechniętej żony, nie zapominając o emotikonce przedstawiającej różowe serduszko.

Fotografia, którą w sobotę, 30 lipca, tuż przed godziną 19.00, opublikował na swoim Instagramie została zrobiona jeszcze na porodówce. Znajdziecie ją w naszej galerii. Pod informacją o narodzinach córeczki znanej pary pojawiła się masa komentarzy z gratulacjami, do których my również się przyłączamy!

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie czwartego dziecka

Niedługo po tym, jak narodzinami córeczki pochwalił się Michał Żebrowski, zrobiła to także jego żona. I poszła jeszcze o krok dalej – Ola Żebrowska pokazała zdjęcie dziecka. Nie napisała pod nim jednak zbyt wiele. Liczne serduszka mówią same za siebie. Zresztą zobaczcie sami i same:

Przypomnijmy, że Aleksandra i Michał Żebrowski zostali rodzicami po raz pierwszy w 2010 roku, kiedy na świat przyszedł ich syn Franciszek. Cztery lata później para cieszyła się z narodzin drugiego syna, Henryka. Z kolei w sierpniu 2020 rodzina Żebrowskich powiększyła się o kolejnego syna, Feliksa

Aleksandra Żebrowska o utracie ciąży 

Nie jestem w czwartej, tylko ósmej ciąży – zareagowała stanowczo Żebrowska na nagłówki serwisów plotkarskich, które donosiły w lutym, że gwiazda jest w czwartej ciąży. Żona Michała Żebrowskiego już kilkakrotnie podkreślała w wywiadach, że ma za sobą m.in. ciążę pozamaciczną. Skrywaną przez lata tajemnicą 35-latka po raz pierwszy podzieliła się z fankami i fanami na chwilę przez narodzinami syna Feliksa w 2020 roku. 

Która ciąża, który poród? Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko – nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą – poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami – dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę – będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem – mówiła na Instagramie. 

Zobacz także:

Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mówić o tym, co ich spotkało. Wszystkich, którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak”. I pamiętajmy! Nie każdy jest gotowy, by mówić o swoich doświadczeniach – ale to nie znaczy, że ich nie ma. Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” albo „Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?”. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące – dodała. 

Kim jest Aleksandra Żebrowska?

Aleksandra Żebrowska, z domu Adamczyk, urodziła się 5 kwietnia 1987 roku w Warszawie. Pochodzi z wielodzietnej rodziny, ma siedmioro rodzeństwa (Ola jest najstarsza). Ukończyła ekonomię oraz podyplomowe studia z marketingu i zarządzania. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem domu i wychowaniem dzieci, ale także czuwa nad rozwojem firmy „Francis&Henry”, którą założyła w 2016 roku z myślą o młodych mamach. Na swoim koncie ma także współpracę z marką biżuteryjną YES