Miley Cyrus ostatnio związana była z australijskim wokalistą Cody Simpsonem. Spotykali się w zeszłym roku przez kilka miesięcy, ale w końcu postanowili się rozstać. Większość osób kojarzy ją jednak z Liamem Hemsworthem, z którym była związana przez około 10 lat. Para nawet wzięła ślub w Boże Narodzenie w 2019 roku, jednak po kilku miesiącach od tego wydarzenia Miley i Liam rozeszli się. Niedługo po rozstaniu amerykańska gwiazda, piosenkarka i aktorka, spotykała się z Kaitlynn Carter. Ta relacja jednak trwała krótko. Czy Miley znalazła nową miłość?

Miley Cyrus i Yungblud spotykają się?

28-letnia Cyrus łączona jest obecnie z muzykiem Yungbludem. Wszystko przez zdjęcia z imprezy z 25 marca, która odbyła się z okazji 15-lecia serialu Hannah Montana w Rainbow Bar & Grill w West Hollywood w Kalifornii. Według Daily Mail, który opublikował zdjęcia z wydarzenia, Miley i Yungblud bez wątpienia wymieniali czułości, które świadczą, że jest między nimi „coś więcej”. Magazyn People dotarł jednak do osoby, która ucięła te spekulacje, komentując, że wokalistka i muzyk są „tylko przyjaciółmi” i po prostu dobrze bawili się w swoim towarzystwie.

fot. Getty Images

Yungblud potwierdził swój koncert na Open'erze 2021! Kim jest Yungblud?

Yungblud to 24-letni brytyjski muzyk, który przez kilka lat spotykał się z Halsey (obecnie spodziewa się dziecka z producentem filmowym i scenarzystą Alevem Aydinem). Dominic Richard Harrison, bo tak naprawdę nazywa się artysta znany jako Yungblud, rozgłos zyskał dzięki debiutanckiemu, świetnie przyjętemu na świecie albumowi 21st Century Liability. W zeszłym roku z kolei wydał EPkę The Underrated Youth, bazującą na historiach usłyszanych od fanów, np. o korekcie płci czy coming oucie. Yungblud słynie nie tylko z mocnych więzi ze swoimi fankami i fanami, ale też z charakterystycznego, inspirowanego rockiem i hip-hopem stylu.

Nic zatem dziwnego, że organizatorzy Open'era postanowili zaprosić go do tegorocznej edycji (mamy nadzieję, że odbędzie się ona zgodnie z planem!), a on potwierdził swój występ, który ma się odbyć 2 lipca.