Za Miley Cyrus wielkie wydarzenie. Światło dzienne ujrzała niedawno jej najnowsza głośna płyta z singlem „Flowers”. Aby świętować jej ukazanie się, dom mody Gucci zorganizował imprezę, na którą zaproszonych zostało wiele znanych gości. Miley wspierali między innymi Paris Hilton, Dove Cameron, Sabrina Carpenter, Shawn Mendes czy Jeremy Scott. Na wydarzeniu pojawiła się także Tish Cyrus, czyli mama wokalistki. Nie mogło też zabraknąć jej ukochanego – Maxxa Morando. Tej dwójki dawno nie widziałyśmy i widzieliśmy razem. Niektórzy nie wiedzą nawet, że autorka hitu „Wrecking Ball” ma chłopaka. A jednak! Zobaczcie ich pierwsze od dawna wspólne zdjęcie.

Miley Cyrus świętowała wydanie płyty razem ze swoim chłopakiem

Zanim para przybyła na imprezę Miley, pojawiła się ona na pokazie Versace na jesień-zimę 2023, który odbył się w Los Angeles. Po show zakochani udali się na party zorganizowane przez Gucci, gdzie świętowali wydanie „Endless Summer Vacation”.

Miley miała na sobie cekinową asymetryczną sukienkę mini do której założyła turkusowe futro. Look uzupełniła metaliczną srebrną torebką i ciemnymi okularami.

Chłopak wokalistki postawił na aksamitny granatowy garnitur. Na głowie widniała charakterystyczna dla muzyka burza loków w stylu lat 70. Zobaczcie, jak wyglądali razem.

Para prezentowała się przepięknie, tym bardziej, że dawno nie widzieliśmy ich razem! Wokalistka postanowiła opublikować post na Instagramie, w którym zawarła zdjęcia ze swoimi gośćmi. Jedno z nich przedstawiało właśnie zakochanych.

Obecność Maxxa na imprezie promocyjnej płyty nie jest tylko kwestią wsparcia swojej ukochanej. Muzyk był zaangażowany również w tworzenie krążka. A mianowicie wyprodukował utwór „Handstand" i był koproducentem „Violet Chemistry"!

Zobacz także:

Miley Cyrus i Maxx Morando – związek

Para jest ze sobą od grudnia 2021 roku. Została przyłapana razem na backstage’u Miley’s New Year’s Eve Party. Mniej więcej od tamtego momentu są w związku. Nie wiemy o nim jednak zbyt dużo, ponieważ dbają o jego prywatność. Rzadko pokazują się razem publicznie czy to na branżowych imprezach, czy na ścinakach i czerwonych dywanach. Dlatego też nowy post Miley wywołał sensację. Maxx Morando również działa w branży muzycznej. 24-latek jest perkusistą w zespole Liily.

Życzymy parze szczęścia! Wyglądają jednak, jakby już je mieli. Razem prezentują się ultra słodko.