Czy rok 2023 będzie należał do Miley Cyrus? Fani i fanki już mogą zacierać ręce, bo wszystko wskazuje na to, że już początek roku przyniesie im wspaniałą niespodziankę od ulubionej piosenkarki. Podczas drugiego dorocznego Miley's New Year's Eve Party gwiazda wystąpiła wraz ze swoją matką chrzestną Dolly Parton. Dobrze znane już hity nie były jedna gwoździem programu. W sobotę wieczorem ujawniono bowiem, że Miley Cyrus wyda nowy singiel, który będzie zatytułowany „Flowers”. Do tego od razu poznaliśmy datę premiery, która odbędzie się już lada moment.

Miley Cyrus – singiel „Flowers”

Podczas sylwestrowego występu Miley Cyrus przekazała świetne wieści. Po przerwie na reklamę odtworzono filmik z gwiazdą w roli głównej. Piosenkarka szła ulicą w złotej kreacji. Z każdym krokiem była coraz bliżej kamery. Jej spacer przerwała jednak czarna plansza z dopiskiem: „NEW YEAR, NEW MILEY, NEW SINGLE. FLOWERS JANUARY 13”. To krótkie obwieszczenie zrobiło ogromne wrażenie. Okazało się bowiem, że piosenkarka nie tylko szykuje coś wielkiego, ale jeszcze wcale nie będzie na to trzeba długo czekać. Premiera singla „Flowers” została bowiem zaplanowana już na 13 stycznia.

Data premiery nowego singla Miley Cyrus nie jest przypadkowa. Czy gwiazda uderza w Liama Hemswortha

Tak się składa, że 13 stycznia to także data urodzin byłego męża Miley Cyrus, czyli Liama Hemswortha, z którym rozwiodła się 3 lata temu. W styczniu 2020 roku. Poza tym Miley zajawiła singiel „Flowers” na Instagramie, dzieląc się fragmentem jego tekstu: „I can love me better than you can” / „Kocham siebie lepiej niż ty mnie”. Cóż, tym bardziej wydaje się, że data premiery nowego singla nie jest przypadkowa a w utworze gwiazda nawiązuje do relacji z Liamem. Czy to sposób piosenkarki na domknięcie relacji z eks i rozliczenie się z przeszłością?

Tak może być. Na pewno też w utworze Miley chce dać wyraz swojej niezależności i temu, że nie potrzebuje u swojego boku kogoś, kto obsypuje ją kwiatami i tak dalej. Bo sama może sobie kupić kwiaty, potrafi zadbać o siebie, wie, że najważniejsza relacja to ta z samą sobą. Dopiero po jej stworzeniu można szukać kogoś, z kim wejdzie się w dojrzałą relację. 

Kariera Miley Cyrus

Piosenkarka ma już na swoim koncie dziesiątki hitowych singli. Wśród nich są „See You Again”, „The Climb”, „Party in the U.S.A.”, „Wrecking Ball”, „Slide Away” i „Midnight Sky”. Czy „Flowers” będzie kolejny? Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać, żeby się o tym przekonać. Do premiery zostały niespełna dwa tygodnie. Fani i fanki Miley Cyrus z pewnością już skreślają dni w kalendarzu, żeby podkreślić czas oczekiwania na nowy przebój ulubionej wokalistki. Warto też podkreślić, że to dopiero styczeń. Być może Miley Cyrus dopiero się rozkręca i w tym roku będzie miała także wiele innych niespodzianek. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać. Skoro o tak ważnym wydarzeniu informuje z zaledwie dwutygodniowym wyprzedzeniem, to być może wkrótce nas zaskoczy jakąś propozycją właściwie z dnia na dzień.