Dużo osób zastanawia się, czy Millie Bobby Brown, znana ze „Stranger Things” jest w związku z Noah Snappem, z którym gra w hitowym serialu Netfliksa. Od marca 2022 roku, kiedy Millie wystąpiła po raz pierwszy ze swoim chłopakiem na czerwonym dywanie, aktorka daje jasno do zrozumienia, że to nie kolega z planu, a Jake Bongiovi, syn muzyka Johna Bon Joviego, skradł jej serce. Teraz znów mogliśmy oglądać ich razem na romantycznej randce w Nowym Jorku. Nie mogli się od siebie oderwać!

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi na randce w Nowym Jorku

Millie i Jake wyglądali razem przesłodko, gdy przechadzali się ulicami Nowego Jorku i robili wspólne zakupy. Paparazzi przyłapali ich w objęciach. Jake nie mógł oderwać oczu od Millie. Trzymał w dłoniach jej twarz, trzymał ją w talii i za rękę. Chłopak całował też młodą aktorkę w policzek. Czułości było co nie miara. Wyglądają na naprawdę zakochanych.

Na spacer ulicami Nowego Jorku Millie wybrała bardzo modny top baby blue w sweterkowym stylu oraz krótkie spodenki z jasnego denimu z wysokim stanem. Do tego białe sneakersy i torebkę od Louis Vuitton w tym samym kolorze. Aktorka stylizację uzupełniła złotą biżuterią i okularami przeciwsłonecznymi.

Jake także postawił na casualową stylizację. Wybrał czarny T-shirt z nadrukiem, krótkie spodenki cargo oraz czarne sneakersy. A do tego również okulary przeciwsłoneczne.

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi w Nowym Jorku to powrót do korzeni

Para po raz pierwszy publicznie widziana była właśnie na spacerze w NYC. Było to latem zeszłego roku. Można więc popatrzyć na nich z nostalgią, przywołując wspomnienia z jednej z ich pierwszych randek.

Jednak dopiero w marcu 2022 roku Millie i Jake mieli swój debiut na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród BAFTA. Po raz drugi w blasku fleszy wystąpili oficjalnie w maju na premierze 4. sezonu „Stranger Things”.

Trzeba przyznać, że Millie i Jake są naprawdę słodką parą, a razem wyglądają przepięknie!

Zobacz także: