Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi to jedna z naszych ulubionych par w show-biznesie. Teraz tylko to potwierdzili. Aktorka wyznała, że zanim poznała swojego narzeczonego, wcale nie chciała brać ślubu. Jej ukochany zmienił jednak to zdanie. So cute! Zobaczcie, co powiedziała na ten temat 19-latka.

Millie Bobby Brown wyznała, że ślub nigdy nie był jej marzeniem. W jej życiu pojawił się jednak Jake Bongiovi…

Aktorka znana z serialu „Stranger Things” udzieliła właśnie wywiadu amerykańskiemu „Glamour”, w którym otworzyła się na temat jej związku z Jakem Bongiovim. Okazuje się, że chłopak zmienił w jej podejściu do małżeństwa naprawdę wiele. Zobaczcie!

Ślub nigdy nie był moim marzeniem. Było nim posiadanie dziecka – przyznała 19-latka. – Chciałam być taką kobietą, jaką jest dla mnie moja mama i jaką była dla mnie moja babcia. Nigdy nie potrzebowałam być jeszcze żoną. Ale kiedy poznałam Jake’a, zdałam sobie sprawę, że nie muszę być dla niego taką stereotypową żoną. On też tego nie chce – kontynuowała. – On chce, żebym robiła, to, na co mam ochotę, żebym żyła swoim życiem, a on będzie mnie w tym wspierał. Wtedy pomyślałam sobie: „O, tego właśnie chcę”.

Musimy przyznać, że podejście do małżeństwa 21-latka jest naprawdę dojrzałe. Pokazuje też, że bardzo kocha swoją narzeczoną i szanuje nie tylko ją, ale i jej plany, przyszłość i rozwój. Sama Millie przyznaje, jak bardzo jej ukochany wpłynął na nią i zmienił ją. Oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu.

Myślę, że bardzo bałam się być silną kobietą w relacji – mówiła dalej gwiazda. – Kiedy poznałam Jake’a po prostu poczułam, że mogę być głośna, mieć coś do powiedzenia. On wspiera mnie w tym i zachęca do tego. Zakochałam się w sobie, będąc zakochana w nim – zakończyła wzruszającym wyznaniem.

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi – związek

Pierwsze plotki na temat relacji Millie i Jake’a pojawiły się w czerwcu 2021 roku. Na początku zakochani byli przyjaciółmi, jednak ich relacja szybko przerodziła się w coś więcej. Para ogłosiła swój związek na Instagramie w listopadzie 2021 roku, publikując słodkie zdjęcie z Londynu. Od tamtego czasu pojawiają się regularnie na ściankach i czerwonych dywanach. Wiele ich wspólnych zdjęć możemy zobaczyć również w ich mediach społecznościowych.

Na początku kwietnia tego roku związek gwiazd wszedł na wyższy poziom. Para zaręczyła się! Oboje są bardzo młodzi, a więc ich miłość musi być naprawdę ogromna, a zakochani muszą być siebie niezwykle pewni. A ze słów Millie właśnie to wynika.

Czekamy na ślub i życzymy im dużo radości. Całą historię związku Bobby Brown i Bongioviego przeczytacie w artykule poniżej.

 

Zobacz także: