Millie Bobby Brown należy do grona najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, a sławę zyskała dzięki jednej z głównych ról w „Stranger Things”. Przez to, że w serialu występowała od wczesnych lat dziecięcych, mogłyśmy i mogliśmy oglądać, jak zmienia się na przestrzeni czasu. 18-latka uwielbia eksperymentować z włosami, dlatego często widzimy ją w nowych (niekiedy zaskakujących) fryzurach. Tym razem postawiła na look w stylu Pameli Anderson z lat 90.!

Millie Bobby Brown w nowej fryzurze i looku niczym z lat 90.

Millie Bobby Brown wstawiła na swój Instagram zdjęcie, które wygląda, jakby zrobiono je przynajmniej 25 lat temu. Aktorka jest ubrana w biały top i szerokie dżinsy z dziurami na kolanach. Klasyka denimowych lat 90. Cały look uzupełniają minimalistyczne okulary przeciwsłoneczne i oczywiście fryzura. Gwiazda ma spięte włosy w koka w stylu messy bun i najmodniejszą w tym sezonie grzywkę, która pięknie opada jej na twarz.

Ta metamorfoza aktorki od razu przywiodła nam na myśl Pamelę Anderson, która w latach 90. czesała się podobnie. Aktorka kojarzona była wtedy z właśnie takim upięciem. Millie Bobby Brown postanowiła stworzyć swoją wersję, farbując się na cieplejszy odcień blondu i dodając najbardziej hot teraz grzywkę.

Fryzura w stylu Pameli Anderson stała się nowym hitem

Fresh-faced fringe, czyli grzywka, która już latem stała się najmodniejszą sezonu, nadal króluje na głowach modelek, gwiazd i influencerek. Ciara zdecydowała się na taką fryzurę podczas nowojorskiego Fashion Weeku. Również Zendaya postanowiła przejść metamorfozę. Oczywiście postawiła na fresh-faced fringe. Teraz dołączyła do nich także Millie Bobby Brown.

Jesteśmy pewne, że wraz z nadejściem jesieni jeszcze wiele gwiazd zdecyduje się na takie cięcie. Ma ono to do siebie, że pasuje do każdej twarzy i dodaje lekkości fryzurze. Jest wręcz idealna!

Millie Bobby Brown – fryzury

Jak już wspomniałyśmy, 18-latka nie pozostaje wierna jednej fryzurze. Aktorka często zmienia włosy, co zobaczyć możemy chociażby na jej Instagramie. Na początku roku Millie Bobby Brown prezentowała się nam w krótkim bobie i przerzedzonej, prostej grzywce. Na wielu zdjęciach ma jednak przedłużane włosy, które sięgają jej prawie do pasa. Od maja mogłyśmy i mogliśmy podziwiać 18-latkę w długim blondzie. Zaraz potem znowu przefarbowała się na brąz i wróciła do swojej długości. Jednak nie na długo, bo już w czerwcu znowu była blondynką. I pozostała nią do teraz. Swój look odświeżyła tylko nową modną grzywką. Zobaczymy jak długo ta fryzura utrzyma się na głowie Millie.