Millie Bobby Brown zyskała popularność dzięki hitowemu serialowi Netfliksa „Stranger Things”. Na planie produkcji poznała się z Finnem Wolfhardem, który gra jej obiekt westchnień. Z tym wiążą się oczywiście sceny, w których para musi się całować. Millie została zapytana więc o umiejętności jej przyjaciela w tej kwestii. Sprawdźcie, co powiedziała.

Millie Bobby Brown zdradza, jak całuje Finn Wolfhard

Swoją premierę miał niedawno film „Enola Holmes 2”, gdzie Millie gra główną rolę. Młoda aktorka jest więc teraz zapraszana na wiele wywiadów w związku z promocją tej produkcji. Nie oznacza to jednak, że nie padają tam również pytania związane ze „Stranger Things”. Jedno z nich dotyczyło Finna Wolfharda i jego umiejętności, jeśli chodzi o całowanie.

18-latka wystąpiła w wideo dla „Vanity Fair”. To jeden z filmów z serii, w której gwiazdy odpowiadają na pytania, będąc podłączonym do wariografu. Rejestruje on tętno, ciśnienie czy oddychanie. Dzięki temu można powiedzieć, czy ktoś stresuje się, odpowiadając na pytanie, a co za tym idzie, stwierdzić, czy odpowiada zgodnie z prawdą. Filmy z tej serii znane są pod nazwą „Wykrywacz kłamstw”.

Millie została zapytana o to, czy Finn Wolfhard (serialowy Mike Wheeler) źle całuje. Aktorka od razu potwierdziła, że tak właśnie jest. Wariograf niczego nie wykrył, dlatego odpowiedź została potraktowana jako prawda.

Jednak to nie wszystko. Gwiazda „Enoli Holmes” została zapytana również o to, czy Wolfhard całuje się lepiej niż na początku serialu. Nie ze mną, niestety nie – wyznała Millie. Przyznała też, że nigdy nie mówiła o tym Finnowi, ale nie ma problemu z tym, żeby się dowiedział. Ciekawe, czy jej przyjaciel też nie ma z tym problemu… W sumie po pierwszym pocałunku z Finnem (i w ogóle jej pierwszym pocałunku, kiedy oboje byli dzieciakami) Millie twierdziła, że całowanie jest do bani. Wychodzi więc na to, że chodziło o jej kolegę z planu, a nie o samo całowanie. Ups.

Millie Bobby Brown – „Enola Holmes 2”

Na Netfliksie pojawiła się niedawno druga część „Enoli Holmes” z 18-latką i Henrym Cavillem w rolach głównych. Tytułowa Enola chce otworzyć własną agencję detektywistyczną, tak jak jej brat, Sherlock. Produkcja dostępna jest dla widzek i widzów od 10 dni i nadal zajmuje ona topową pozycję na liście najpopularniejszych filmów Netfliksa w Polsce.

Ostatnio Millie wywołała też sporo kontrowersji mówiąc, że chciałaby zagrać Britney Spears w jej biografii. Zobaczcie, co o tym pomyśle sądzi sama piosenkarka.

Zobacz także: