New couple alert! W show-biznesie pojawiła się właśnie nowa para. O uczuciu między tą dwójką głośno było już od wielu miesięcy, jednak nic nie było pewne ani potwierdzone. Ale teraz sprawa wygląda zupełnie inaczej – Monica Bellucci i Tim Burton są razem! It’s official. Zobaczcie, co powiedziała na ten temat aktorka.

Monica Bellucci i Tim Burton są razem. Aktorka wypowiedziała się na temat swojego związku

W wywiadzie z francuską edycją „Elle” 58-latka otworzyła się na temat swojego życia uczuciowego. Potwierdziła, że tworzy szczęśliwy związek z Timem Burtonem – reżyserem, który na swoim koncie ma między innymi część odcinków „Wednesday”, „Sok z żuka”, „Miasteczko Halloween” czy „Alicję w Krainie Czarów”.

Co mogę powiedzieć… - zaczęła Bellucci. – Przede wszystkim cieszę się, że poznałam tego mężczyznę. To jedna z tych relacji, które w życiu zdarzają się rzadko… Znam go, kocham go, a teraz poznam go jako reżysera. Zaczyna się kolejna przygoda.

Włoska gwiazda wyznała również, że kocha swojego partnera i ceni go jako reżysera.

Kocham Tima. I mam ogromny szacunek do Tima Burtona – powiedziała.

Ukochana 64-latka zagra w drugiej części „Soku z żuka”, który reżyseruje oczywiście jej ukochany. Już nie możemy się doczekać premiery. W obsadzie zobaczymy również Winonę Ryder i Jennę Ortegę. Wow! Co za obsada. A Monica i Tom przebywają aktualnie w Londynie, gdzie kręcą komedię fantasy.

Monica Bellucci i Tim Burton – o ich rzekomym uczuciu głośno było już od dawna

Jak to się wszystko zaczęło? Ta dwójka została przyłapana, gdy podczas walentynek (!) całowała się na ulicy w Santa Monica. Po pocałunku para wybrała się do restauracji. Wygląda więc na to, że romantyczna relacja pomiędzy Monicą i Timem nie jest wcale aż tak świeża.

Ale historia sięga jeszcze dalej. Aktorka i reżyser są przyjaciółmi od ponad 15 lat. Jednak pierwsze plotki na temat tego, że są razem pojawiły się w październiku 2022 roku po Festiwalu Filmowym Lumière w Lyonie. Bellucci uczestniczyła w tym wydarzeniu jako gościni honorowa i wręczała Burtonowi nagrodę za całokształt twórczości.

fot. Sylvain Lefevre / Getty Images

Zobacz także:

Wygląda na to, że wtedy połączyło ich coś więcej i ze stopy przyjacielskiej postanowili wznieść swoją relację na poziom wyżej. Nie wiemy, ile gwiazdy są razem, ale wszystko wskazuje na to, że już spokojnie pół roku. Życzymy szczęścia!