Kosmetyki do pielęgnacji to podstawa. Dzięki nim niezależnie od tego, czy robimy makijaż, czy z niego rezygnujemy, nasza skóra otrzymuje składniki wpływające na jej kondycję, co poprawia też jej wygląd. Poza tymi najbardziej oczywistymi wyborami jak krem czy balsam, są też mniej oczywiste produkty. Serum na porost rzęs i brwi jest jednym z nich. Już w kilka tygodni może pomóc nie tylko je zagęścić, ale też wzmocnić. Odmieni spojrzenie nie tylko w dni z makijażem, ale również w te wolne od make-upu. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedni kosmetyk, a tych na rynku nie brakuje. Pisaliśmy już o kilku z nich. Jedną z nich była odżywka, która odpowiada za spektakularnie długie rzęsy Meghan Markle. Na niej jednak nie koniec. Przygotowaliśmy bowiem całe zestawienie z odżywkami do rzęs, dzięki którym można zapomnieć o maskarze. Pogrubią, wydłużą, zagęszczą, a nawet je przyciemnią. Teraz do tego zestawienia dopisujemy kolejny kosmetyk, który zwrócił naszą uwagę nie tylko badaniami potwierdzającymi jego działanie i opiniami użytkowniczek, ale również atrakcyjną ceną.

Multipeptydowe serum na porost rzęs i brwi Eveline Cosmetics

Formuła multipeptydowego serum na porost rzęs i brwi Eveline Cosmetics została opracowana z myślą o wszystkich osobach, które chcą je zagęścić i uzyskać grubsze oraz dłuższe włoski bez użycia maskary czy kosmetyków do makijażu brwi. Bazuje ona na składnikach, które działają na tyle szybko, że pierwsze efekty można ocenić już po 4 tygodniach, a prawdziwą metamorfozę po 8 tygodniach. Wystarczą zatem 2 miesiące regularnej kuracji, podczas których będzie działać na nie złożona formuła. Peptydy, aminokwasy i witaminy odpowiadają za to, żeby je wzmocnić i zagęścić. Kwas hialuronowy oraz d-panthenol to składniki, dzięki którym stają się bardziej nawilżone, co przekłada się też na poprawę ich ogólnej kondycji. Keratyna poprawia elastyczność. Widelash™ oraz ekstrakt z czerwonej koniczyny pobudzają rzęsy i brwi do wzrostu i hamują ich wypadanie. Dzięki temu regularne stosowanie jednego kosmetyku pozwala jednocześnie zagęścić rzęsy i brwi, pogrubić je, wydłużyć, a do tego jeszcze przyciemnić.

 

 

Jak działa multipeptydowe serum na porost rzęs i brwi Eveline Cosmetics?

Potwierdzenie, że multipeptydowe serum na porost rzęs i brwi Eveline Cosmetics działa, znaleźliśmy u różnych źródeł. Najpierw zwróciło naszą uwagę wysokimi ocenami w sklepie internetowym marki. Potem znaleźliśmy informację, że jest to kosmetyk przebadany w niezależnym laboratorium. Według danych przedstawionych przez Eveline Cosmetics aż 96% testujących osób potwierdziło, że widzi różnicę po 8 tygodniach kuracji multipeptydowym serum na porost rzęs i brwi.

Opinie na temat multipeptydowego serum na porost rzęs i brwi Eveline Cosmetics

Wielokrotnie pisaliśmy już o przebojach Eveline Cosmetics, które są wysoko oceniane. Jednym z nich był podkład, który otrzymywał niemal wyłącznie oceny 5/5 gwiazdek. W przypadku multipeptydowego serum na porost rzęs i brwi sprawa wygląda podobnie. To również jeden z tych kosmetyków, do których raczej nie ma żadnych zastrzeżeń. O jego działaniu pisało już wiele internautek, które przetestowały jego działanie na sobie. Poniżej prezentujemy kilka opinii, które przedstawiają ich doświadczenia z tym kosmetykiem.

Od lat kupuję wszystkie bazy i odżywki do rzęs Eveline. Dlatego nie mogłam sobie odmówić zakupu tej nowości. Świetnie się sprawdza, bo widać szybki efekt wydłużenia rzęs. Do tego nie podrażnia, co dla mnie jest bardzo ważne, bo mam wrażliwe oczy – napisała Kamila w sklepie internetowym Eveline Cosmetics.

Pierwszą swoją odżywkę dostałam w prezencie od mamy. Sceptycznie podchodziłam co do działania tego produktu, ponieważ nic nie działało na moje rzęsy i brwi. W tym przypadku doznałam ogromnego szoku. Już po paru użyciach zauważyłam wzmocnienie włosków. Po miesiącu stosowania mogę stwierdzić, że ten produkt to złoto w niepozornym opakowaniu. Zauważyłam znaczne zagęszczenie i wzrost włosków. Dodatkowo miałam ubytki w brwiach, w których nie rosły mi włoski, obecnie nie mam żadnych ubytków. Jestem tak zachwycona tym produktem, że aż zamówiłam jego drugie opakowanie. Polecam z całego serducha – opisała swoje doświadczenia Anna. Jej komentarz zamieszczony na stronie Eveline Cosmetics wskazuje, że miała już doświadczenia z innymi kosmetykami, które miały dawać podobne efekty, ale dopiero ten sprawdził się w jej przypadku.