Dla wszystkich fanek astrologii: oto znaki zodiaku, z którymi ciężko żyje się w małżeństwie. Niektórzy mężczyźni spod tych znaków przejawiają obojętność, inni szukają mocnych wrażeń i mają skłonność do flirtowania nawet będąc w związku, jeszcze pozostali mają obsesję na punkcie kontroli. Sprawdźcie poniżej, których znaków zodiaku lepiej unikać. 

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniki mają bardzo ciekawe cechy osobowości, niestety niektóre z nich są sprzeczne ze sobą, dlatego ciężko jest zbudować szczere i zdrowe małżeństwo z mężczyzną spod tego znaku. Najważniejszą wartością dla Wodnika jest wolność, z drugiej strony ceni sobie ognisko domowe, a od partnerki wymaga, aby stanowiła wzór przykładnej matki i opiekuńczej żony. Mężowie spod znaku Wodnika lubią mieć swoje sprawy, które pochłaniają im bardzo dużo czasu – tak, że większość tego czasu spędzają poza domem. Nie są zbyt rozmowni, na pewno nie w kwestii relacji małżeńskich. Cechują ich również wysokie wymagania i egoizm, co odbija się na rodzinie oraz żonie, o którą nie dbają zbyt przesadnie i nierzadko stawiają swoją wygodę ponad komfort małżonki.

Lew (23.07 – 22.08)

Mężczyźni spod znaku Lwa to silne osobowości, które lubią dominować i trzymać kontrolę nad każdym aspektem swojego życia, również jeśli chodzi o sferę prywatną. I o ile ta dominacja jest pociągająca na początku, a kobiety – które Lwy potrafią owinąć sobie wokół palca – łatwo jej ulegają. Schody pojawiają się w małżeństwie, gdy codzienność to raczej kompromisy, nie zawody. Lwy nie lubią dyskutować – a jak wiemy szczera rozmowa do podstawa zdrowego związku, łatwo wybuchają i generalnie uważają się mądrzejsze w związku. Ponadto mężczyźni spod znaku Lwa są próżni, uwielbiają być podziwiani i kochają wiedzieć, że inni im zazdroszczą. Mają słabość do drogich gadżetów, które szybko im się nudzą, dlatego zarządzanie finansami zdecydowanie nie jest ich mocną stroną. 

Byk (20.04 – 22.05)

Mężczyźni spod znaku Byka to kolejni mężowie o silnych charakterach, którzy lubią wyładowywać swoją frustrację na partnerkach i czasami nie kontrolują swoich wybuchów złości. Czerpią siłę ze słabości innych osób, w tym również żon. Co więcej, ich dominującą cechą jest zazdrość i patologiczna potrzeba kontroli w tym zakresie. Przeglądanie wiadomości, zaglądanie przez ramię w telefon, czy wreszcie potężne awantury, gdy poczują się zbyt niepewnie to niestety nie jest rzadkość u partnerów spod znaku Byka. Ponadto ciężko im wytłumaczyć, że jest inaczej, lubią wierzyć w swoją wersję wydarzeń i uważać siebie za najbardziej pokrzywdzonych.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W mężczyznach spod znaku Strzelca nie sposób nie zakochać się od pierwszego wejrzenia. Są zazwyczaj bardzo zabawni, błyskotliwi i ujmują swoim urokiem. Przelotny romans? Na pewno długo go nie zapomnicie. Gorzej funkcjonuje się ze Strzelcami w małżeństwie. Mają skłonność do flirtowania, uwielbiają te emocje i ciągle szukają silnych bodźców – długi związek niestety szybko ich nudzi.

Waga (23.09 – 22.10)

Mężczyźni spod znaku Wagi nadają się na mężów, ale tylko dla kobiet o mocnych nerwach i silnej psychice… Wagi są urocze, mają łatwość w nawiązywaniu kontaktów i w uwodzeniu partnerek, ale dłuższy związek, czyli np. małżeństwo z nimi, to duże wyzwanie. Partnerzy spod tego znaku charakteryzują się częstym wahaniem nastrojów, ciężko ich wyczuć. Lubią wyżywać się na partnerce, gdy coś pójdzie nie po ich myśli. Błyskawiczne zmiany humorów są na dłuższą metę bardzo męczące i niszczą związek, szczególnie, gdy partner niesłusznie obwinia za swoje niepowodzenia cały świat z wyjątkiem siebie.

Skorpion (23.10 – 22.11)

Kobiety, które powiedzą sakramentalne „tak” mężczyźnie spod znaku Skorpiona, również nie będą miały łatwo. Astrologia mówi o tym, że faceci, którzy urodzili się 23 października a 22 listopada mają skłonności do zdrad. Problem bycia niewiernym nie tylko przysparza dużo przykrości drugiej połówce i niszczy małżeństwo, ale również świadczy o niedojrzałości partnera. Co więcej, Skorpion ma niestety skłonności do toksycznych relacji, a zdrada jest tego częścią. Sam jest bardzo zazdrosny, jeśli chodzi o kontakty partnerki z płcią przeciwną. Może szantażować emocjonalnie, upokarzać i osłabiać psychicznie żonę. 

Zobacz także: