Nicki Minaj jest w ciąży!

„Kiedy nagram swój piąty album, a nie będę miała dziecka, będę rozczarowana, niezależnie od tego, ile zarobię, bo czuję, że zostałam powołana na ten świat, by zostać matką” – powiedziała Nicki Minaj w wywiadzie dla portalu Complex z 2014 roku. Nie musi się już jednak o to martwić, bo jej marzenie niebawem się spełni – piosenkarka poinformowała właśnie, że jest w ciąży i spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Szczęśliwą nowiną podzieliła się... na Instagramie, gdzie opublikowała serię zdjęć z ciążowym brzuszkiem (całkiem sporym już ciążowym brzuszkiem, warto dodać). Pod fotografiami z ciążowej sesji pojawiło się mnóstwo entuzjastycznych komentarzy – nie tylko fanów raperki, ale i gwiazd. 

Nicki Minaj spodziewa się dziecka. Szczęśliwą nowiną podzieliła się na Instagramie, publikując zdjęcia z ciążowym brzuszkiem

#Preggers napisała Nicki Minaj pod pierwszym opublikowanym na Instagramie zdjęciem, na którym czule obejmuje swój wyraźnie już zaokrąglony brzuch – ubrana w kolorowy i bogato zdobiony kostium kąpielowy, ultrawysokie buty na platformie i perukę w intensywnie żółtym kolorze. Zdjęciem, które w niecałą godzinę po zamieszczeniu, doczekało się ponad 4,5 miliona polubień (a to dopiero początek). A w ślad za nim pojawiły się także kolejne – wszystkie równie barwne i spektakularne – jak na Nicki Minaj przystało (wszystkie znajdziecie w naszej galerii u góry strony).

Jessica Biel i Justin Timberlake zostali rodzicami po raz drugi. O ciąży aktorki wiedzieli tylko najbliżsi >>>

„Wiedziałam, wiedziałam. Cieszę się Twoim szczęściem i kocham Cię” – skomentowała top modelka Winnie Harlow. „Tak! Gratulacje Piękna!”  – dodała Halle Berry. I nie trzeba było czekać długo, by takich komentarzy pojawiło się znacznie więcej. Nic dziwnego. Nicki Minaj i jej mąż, Kenneth Petty, zostaną rodzicami po raz pierwszy! Kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo, bo raperka nie zdradziła, w którym dokładnie jest miesiącu ciąży. Pod ostatnim z ciążowych zdjęć napisała jedynie, rymując: „Miłość. Małżeństwo. Kołyska (z ang. – Love. Marriage. Baby Carriage)” i dodała, że jest ogromnie podekscytowana i wdzięczna. Podziękowała także za napływające gratulacje i dobre życzenia. Czas więc odliczać dni do rozwiązania. Stay tuned!

Gigi Hadid pokazała ciążowy brzuszek po raz pierwszy! Zobaczcie zdjęcia >>>

Nicki Minaj to kolejna gwiazda, która w ostatnim czasie poinformowała, że jest w ciąży – baby boom w showbiznesie trwa w najlepsze. Już niebawem rodzicami zostaną także: Sophie Turner i Joe Jonas, Gigi Hadid i Zayn Malik, Katy Perry i Orlando Bloom, Leighton Meester i Adam Brody, a także Rooney Mara i Joaquin Phoenix. Narodziny drugiego syna przed kilkoma dniami świętowali zaś Jessica Biel i Justin Timberlake.