Choć mało kto się tego spodziewał, Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu tworzą jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych w Hollywood. Ale nie są wyjątkiem! Jest bowiem sporo par, które wróciły do siebie po równie długiej lub nieco krótszej przerwie. I udowadniają, że stara miłość faktycznie nie rdzewieje! Czy takie historie zdarzają się też w rodzimym show-biznesie? Jak najbardziej! Jest kilka bardzo znanych par, które są dzisiaj razem, choć w ich relacja nie zawsze była usłana różami.

Te znane pary nie zawsze były razem! Gigi Hadid i Zayn Malik, Katy Perry i Orlando Bloom, Maja Sabelwski i Wojciech Mazolewski... Kto zaliczył wielki come back?

Przykłady? Joanna Opozda i Antoni Królikowski, którzy niebawem biorą ślub, Maja Sabelwska i Wojciech Mazolewski, czy Marciela Leszczak i Michał Koterski, choć ci, po tym jak dali sobie druga szansę, ostatecznie zdecydowali się rozstać. Podobnie było z raperem G-Eazy i Halsey, która niebawem zostanie mamą, Miley Cyrus i Liamem Hemswtorthem, a także Gigi Hadid i Zaynem – dzisiaj szczęśliwymi rodzicami. Z kolei mało kto wie, że również Jessica Biel i Justin Timberlake oraz Adam Levine i Behati Prinsloo, czyli dzisiaj zakochane w sobie małżeństwa, mieli swoje wzloty i upadki. Jesteście ciekawi, kto jeszcze? Sprawdźcie poniżej!