W show-biznesie sporo się dzieje. Jednak wydarzenia z ostatniego czasu pokazują, że być może właśnie rośnie zupełnie nowy trend. Coraz więcej gwiazd ma bowiem różnego rodzaju viralowe sytuacje z ochroną. Wszystko zaczęło się od przerwanego koncertu Taylor Swift. Okazuje się jednak, że to nie jedyna artystka, która weszła w różnego rodzaju interakcje z osobami, które z założenie mają dbać o bezpieczeństwo. Co dokładnie działo się podczas ostatnich koncertów? I czy zdarzenia, w których brali udział Selena Gomez i Matty Healy były podobne do tego z udziałem Taylor Swift? Sprawdziliśmy, o co dokładnie chodzi z viralowymi nagraniami, które przedstawiają gwiazdy w sytuacjach z ochroną.

Taylor Swift skrytykowała ochroniarza ze sceny

W maju Taylor Swift przerwała swój koncert, żeby stanąć w obronie fanki. Do zdarzenia doszło w trakcie koncertu w ramach trasy „Eras Tour”. Piosenkarka właśnie wykonywała jeden ze swoich starszych hitów, „Bad Blood”, kiedy zobaczyła coś, wobec czego nie potrafiła zostać obojętna. Pod sceną doszło do przepychanki między jedną z fanek, a ochroniarzami. Taylor Swift postanowiła zareagować. Przerwała piosenkę i zwróciła się do ochrony.

Wszystko w porządku. Ona nic nie zrobiła – powiedziała Taylor Swift i wróciła do swojej piosenki.

Najwyraźniej jednak słowa gwiazdy nie trafiły do ochrony. Wtedy gwiazda zdecydowała, że zareaguje ostrzej.

Hej, przestańcie – krzyknęła.

Ostatecznie nie są znane szczegóły zajścia, ale wszystko wskazuje, że reprymenda Taylor Swift była potrzebna, bo ochroniarza wyprowadzili jego koledzy.

Selena Gomez krzyczała na ochroniarza

W marcu Selena Gomez poprosiła swoich fanów, aby byli milsi i brali pod uwagę zdrowie psychiczne innych. Taki apel pojawił się w jej pierwszym poście na TikToku, odkąd zaczęły krążyć plotki o napiętej sytuacji między nią a Hailey Bieber. Hasło, które pojawiło się w mediach społecznościowych, przestało wydawać się uniwersalne po zajściu, do którego doszło podczas koncertu Beyonce. Do Francji na występ gwiazdy poleciało wiele gwiazd. Wśród nich była też Selena Gomez. Z fanki, która chciała posłuchać koleżanki po fachu, jednak stała się też swego rodzaju gwiazdą wydarzenia. Wszystko za sprawą viralowego wideo, na którym Selena Gomez krzyczała na ochroniarza. Oficjalny powód zajścia nie został przedstawiony. Fani i fanki mają jednak swoją teorię. Uważają, że piosenkarka straciła nad sobą panowanie, kiedy nadgorliwy ochroniarz wkroczył w sytuacji, kiedy chcieli do niej podejść fani i fanki. Nie jest jasne, czy pracował on bezpośrednio dla gwiazdy, czy chronił obiektu, ale najwyraźniej Selena Gomez miała zastrzeżenia do jego pracy.

Matty Healy pocałował ochroniarza

Matty Healy to artysta, który w ostatnim czasie ściągnął na siebie zainteresowanie mediów za sprawą możliwego romansu z Taylor Swift. Na tym jednak nie koniec. Wszystko za sprawą wydarzeń na jednym z koncertów, które namieszały fanom i fankom w głowach. Chodzi bowiem o sytuację, po której zaczęli się zastanawiać, czy Taylor Swift, Matty Healy i Phoebe Bridgers tworzą miłosny trójkąt. Skąd wzięły się u nich takie podejrzenia? Phoebe Bridgers i frontman zespołu The 1975 wystąpili razem na scenie. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że na koniec się pocałowali. Ostatecznie żadne z nich nie odniosło się do tego wydarzenia, ale kolejne wydarzenia pokazały, że być może ten typ tak ma. To za sprawą viralowego nagrania, na którym Matty Healy w trakcie koncertu pocałował ochroniarza. W dodatku te dwie sytuacje nie były incydentalne. Wokaliście zdarzało się to już wcześniej. W 2019 roku powiedział, że Bóg kocha gejów, a następnie zszedł ze sceny i pocałował fana.