Powracamy z nowym sezonem Glamour Sound On. Od tej pory wywiady z najbardziej cool artystami i artystkami z polskiej sceny muzycznej będą dostępne nie tylko w formie audio, ale również wideo. W nowym odcinku rozmawiam z nitą, czyli jedną z najbardziej interesujących debiutantek tego roku, która już niebawem wydaje swój pierwszy album. 

Glamour Sound On: nita. Lubię stawiać się w roli obserwatorki 

nita – zapamiętajcie ten pseudonim. Młoda artystka zachwyca oryginalnym stylem, a jej kariera właśnie nabiera rozpędu. Jako dziecko zakochała się w muzyce i od tamtej pory konsekwentnie dąży do realizacji swoich marzeń. Uczyła się w szkole muzycznej. Studiowała na Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Jakiś czas temu zaczęła nagrywać na TikToku. I to m.in. dzięki tej aplikacji trafiła do szerszego grona odbiorców i odbiorczyń, a także została zauważona przez wytwórnię Kayax. 

Mam wrażenie, że wielu ludzi nie wierzyło, że to może się udać, że to jest trudna droga – przyznała nita w Glamour Sound On. 

Jednak gdy podpisała kontrakt z wytwórnią, sama uwierzyła, że jest na właściwej drodze. W momencie, w którym się spotykamy, nita przygotowuje się do premiery debiutanckiej płyty. W sieci dostępne są już pierwsze single, w tym viralowy „Wars”. Teksty utworów sugerują, że nita jest świetną obserwatorką. I, jak się okazuje, bardzo lubi stawiać się właśnie w takiej roli. 

Lubię stawiać się w roli osoby, która z dystansu obserwuje różne sytuacje, lubię to opisywać w sposób refleksyjny – ujawniła w Glamour Sound On. 

Glamour Sound On: nita – gdzie oglądać i słuchać?

Odcinek wideopodcastu Glamour Sound On z nitą jest dostępny na Glamour.pl, a także na YouTube. Jeśli wolicie nas słuchać, zapraszamy na Spotify. Wybrane fragmenty wywiadu będą dostępne także na profilach @glamourpoland na Instagramie i TikToku.