W lutym tego roku ukazała się ostatnia część do „Do wszystkich chłopców…” (smutek), ale to nie oznacza, że nie będzie już okazji oglądać Noah Centineo na małym ekranie. Aktor pojawi się w nowej produkcji Netflixa i tym razem będzie to serial! Serwis Deadline donosi, że produkcja nosi roboczy tytuł „Graymail”, a showrunnerem jest Alexi Hawley („The Rookie”). 

W nowej produkcji Netflixa Noah Centineo ma wcielić się w młodego ambitnego prawnika pracującego w CIA, który zostaje uwikłany w niebezpieczną politykę zagraniczną prowadzoną przez rząd. Jeden z byłych informatorów CIA grozi ujawnieniem charakteru jej długoterminowych relacji z Agencją, jeśli ta nie oczyści jej z postawionych zarzutów przestępstwa.

Serial z Noah, który jest także jednym z producentów wykonawczych obok Douga Limana, Gene Kelina i Davida Bartisa, będzie miał 8 odcinków, a każdy z nich ma trwać godzinę. I nie jest to jedyna produkcja, przy której pracuje obecnie filmowy Peter Kavinsky. Zobaczymy go również w filmie na podstawie komiksów DC Comics „Black Adam” u boku Dwayne’a Johnsona. Jego premiera planowana jest na lipiec 2022 roku. 

To kolejny dowód na to, że kariera gwiazd serii „Do wszystkich chłopców…” na podstawie bestsellerowych powieści Jenny Han nie kończy się na trzech filmach Netflixa. Ostatnio dowiedzieliśmy się również, że koleżanka Noah z planu, czyli Lana Condor zagra w nowej komedii romantycznej produkcji HBO Max. A towarzyszyć będzie jej Cole Sprouse. Na wszystkie te produkcje czekamy z niecierpliwością!