Mimo tego, że Noah Schnapp osiągnął w aktorstwie bardzo dużo, jego kariera rozwija się w zawrotnym tempie i znany jest na całym świecie, 17-latek i tak postanowił pójść na studia. Jak sam powiedział, chce na razie skupić się na swojej edukacji.

Noah Schanpp przekłada studia nad karierę aktorską

Młody aktor dostał się na Uniwersytet Pensylwanii, który był jego pierwszym wyborem. Kierunek, który wybrał to biznes. Aktorstwo stało się dla mnie powtarzalne, więc postanowiłem spróbować czegoś nowego. Uwielbiam grać, ale to było i jest tylko hobby. Uważam, że warto jest odkrywać różne inne zainteresowania. W przyszłości chciałbym reżyserować, produkować, pisać scenariusze i być przedsiębiorcą. Biznes kręci mnie od dawna – wyznał Noah.

Noah Schapp rozpoczął właśnie swój pierwszy tydzień na studiach

W wywiadzie Noah zapytany został, jak czuje się z tym, że zaczął właśnie nowy etap w życiu. Czuje się cudownie – odpowiedział – Podoba mi się tu. Świetnie jest poznawać nowe osoby i stawać się częścią nowego społeczeństwa. To ogromna zmiana, prawdopodobnie największa, jaką kiedykolwiek przejdę w swoim życiu, ale jest to bardzo ekscytujące – dodał 17-latek.

Dla niektórych zaskoczeniem może być też fakt, że młody aktor zdecydował się zamieszkać w akademiku. Przeprowadzka była stresująca – zdradził – Musiałem przenieść bardzo dużo rzeczy, a mój pokój jest wielkości garderoby, ale jest wspaniały. Podoba mi się. Zaczynam się przystosowywać. Zapytany o to, dlaczego zdecydował się na akademik odpowiedział, że chciał poczuć prawdziwe doświadczenie studiowania. Od małego wiedziałem, że skończę liceum i pójdę na studia. To było dla mnie pewne, a to, że zostałem aktorem, tego nie zmieniło. Zobowiązałem się i na razie jestem bardzo szczęśliwy.

Noah zdradził też, że udekorował swój pokój. Powiesił czapki, poukładał buty, ale oprócz tego złudnego porządku trzeba pamiętać, że to jednak jego pokój. Jak powiedział, panuje tam ogromny bałagan, a ubrania porozrzucane są po całej podłodze.

Gwiazda „Stranger Things” niezwykle poważnie podchodzi do tematu studiów. Widać, że naprawdę dużo dla niego znaczą. Mam nadzieję, że dużo się nauczę i stanę się bardziej niezależny – wyznał. – To duża część studiów. Nauka życia bez rodziców. Cieszę się, że zmieniam się trochę w dorosłego. Wczoraj zrobiłem swoje pranie i posortowałem ubrania. Staję się coraz bardziej zorganizowany – dodał.

Noah Schapp o Willu w ostatnim sezonie „Stranger Things”

Na koniec nie mogło zabraknąć oczywiście pytania o „Stranger Things” i jego bohatera. Czego dla Willa chciałby Noah? Myślę, że dla Willa ważne jest to, że odnajduje szczęście i samego siebie. Will zmagał się w przeszłości ze swoją osobowością, a potem z nadnaturalnym siłami. W piątym sezonie chciałbym zobaczyć go szczęśliwego i kochającego siebie – powiedział Noah.

Zobacz także: