Hiszpańskie seriale na Netflix cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Dom z papieru, Telefonistki, Valeria, Uwięzione czy Szkoła dla elity to tylko kilka z najbardziej wciągających tytułów. A już wkrótce dołączyć może do nich nowość – Bałagan, jaki zostawisz. To produkcja oparta na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Carlosa Montero, jednego z twórców wspomnianej wyżej Szkoły dla elity. Co ciekawe, akcja ponownie w dużej mierze rozgrywa się w szkole, a w jednej z głównych ról zobaczymy znanego z roli Andera w ÉliteAróna Pipera. Premiera dziś na Netflix! 


„Szkoła dla elity” 4 z nowymi bohaterami! Kto dołączył do obsady i co jeszcze wiemy o nowym sezonie? >>>
 

Bałagan, jaki zostawisz – fabuła. O czym jest nowy serial Netflixa?

Serial Bałagan, jaki zostawisz to dziejąca się w dwóch przedziałach czasowych historia Raquel (Inma Cuesta), nauczycielki rozpoczynającej pracę w liceum w małym miasteczku w Galicji. Okazuje się, że jej poprzedniczka – Viruca (Bárbara Lennie zginęła w tajemniczych okolicznościach. Raquel postanawia dowiedzieć się, co się stało i zaczyna wpadać w wir tajemnic i kłamstw. To sprawia, że jej życie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Kogo zagra Arón Piper, czyli Ander ze Szkoły dla elity? Jednego z niepokornych licealistów, z którymi do czynienia będzie miała Raquel. Czy okaże się, że ma coś wspólnego ze śmiercią poprzedniej nauczycielki? O tym przekonamy się już wkrótce!

Bałagan, jaki zostawisz – kiedy premiera?

Premiera serialu Bałagan, jaki zostawisz miała miejsce na 11 grudnia 2020. Nowa produkcja Netflixa liczy osiem 40-minutowych odcinków. Będziecie oglądać?


„Valeria”, czyli czego pragnie dziewczyna. Nowy hiszpański serial Netflixa, który musicie obejrzeć! >>>