Szkoła dla elity, czyli jeden z najpopularniejszych hiszpańskich seriali Netflixa, powróci na platformę z nowym, czwartym już sezonem. To wiemy na pewno! Ja również, że nie zobaczymy już składu, do jakiego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Ekipa Las Encinas, elitarnej szkoły dla bogatych i wyjątkowo zdolnych dzieciaków, nieco się zmieni. W kontynuacji Élite nie zobaczymy już Polo (Alvaro Rico), Carli (Ester Expósito), Lu (Danna Paola), Nadii (Mina El Hammani) oraz Valerio (Jorge López). Co jednak nie oznacza, że grupa głównych bohaterów znacznie się uszczupli. Na pewno możemy za to liczyć na obecność Omara (Omar Shana), który wraca w poczet uczniów Las Encinas, jego chłopaka Andera (Arón Piper), Guzmána (Miguel Bernardeau), Samuela (Itzan Escamilla), a także Rebeki (Claudia Salas) i Cayetany (Georgina Amorós). I właśnie dowiedzieliśmy się, że jeszcze trzeba spodziewać się czterech zupełnie nowych postaci.


„Valeria”, czyli czego pragnie dziewczyna. Nowy hiszpański serial Netflixa, który musicie obejrzeć! >>>
 

Szkoła dla elity 4 – nowe osoby w obsadzie! Kogo zagrają?

W 4. sezonie Szkoły dla elity do obsady dołączają Manu Dios, Pol Granch, Carla Díaz i Martina Cariddi. Nie znamy jeszcze imion ich bohaterów, ani innych szczegółów dotyczących tego ich życiorysów. Znając jednak scenarzystów tego hiszpańskojęzycznego serialu Netflixa, nowe twarze mogą sporo namieszać – tak było przecież zarówno w przypadku Valerio czy Cayetany – oraz, że sporo będzie się działo. To zresztą mówili już sami aktorzy w krótkim wideo w maju, potwierdzając kontynuację serialu.Na pewno możemy liczyć na wiele nowych wątków, gdyż 3 część zamknęła ten główny, z którym mieliśmy do czynienia od samego początku (nie spoilerujemy!).
 


Szkoła dla elity
4 – kiedy premiera?

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy możemy spodziewać się premiery Szkoła dla elity 4. We wspomnianym wideo aktorzy oświadczyli, że dopiero dostali scenariusze i wracają do pracy. Trzeba również pamiętać, że duży wpływ na ostateczną datę, kiedy serial pojawi się na platformie Netflix, może mieć ciagle panująca pandemia koronawirusa. Mimo wszystko mamy jednak nadzieję, że bohaterowie serialu Szkoła dla elity 4 nie będą kazali nam czekać na swój powrót zbyt długo. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację, a najpierw – więcej informacji o nowych uczniach z Las Encinas.
 


Seriale hiszpańskie na Netflix to nie tylko „Dom z papieru” i „Szkoła dla elity”. Co jeszcze warto obejrzeć? >>>