Za ikonę stylu uważa się Beyoncé czy Rihannę, pomijając Jennifer Lopez, której też należy się miejsce na podium. Niezmiennie od lat 90. zachwyca swoimi kreacjami - zarówno z czerwonego dywanu, czy ze sceny. Myśląc o J.Lo, w głowie pojawiają się jej hity muzyczne (w mojej obecnie gra Ain’t Your Mama). Zapominamy jednak, że 51-letnia artystka oferuje światu więcej niż fenomenalny głos. 

Dzięki jej karierze aktorskiej przez lata mogliśmy podziwiać jej kreacje na największych filmowych wydarzeniach świata, przez co jej status ikony poparty jest tysiącem świetnych looków. Jennifer Lopez mimowolnie zabrała nas w podróż ku przeszłości, a wszystko to za sprawą odnowionego kontaktu z dawną miłością – Benem Affleckiem. Pisałyśmy ostatnio o ich pocałunku, jak i wspominałyśmy o powodach rozstania w 2004 roku. I Choć w życiu prywatnym J.Lo następują zmiany, to w kwestii stylu pozostaje stała.

Pamiętacie Versace dress? Jennifer Lopez pokazuje, że nic nie wychodzi z mody!

Pamiętacie szaleństwo, jakie wywołała Jennifer Lopez swoją kreacją projektu Versace podczas rozdania nagród Grammy w 2000 roku? Szyfonowa kreacja w palmowy wzór, z dekoltem odsłaniającym brzuch to niezapomniana stylizacja z początku nowego millenium, która niedawno znów zrobiła furorę. Sama J.Lo podczas pokazu Versace na sezon wiosna/lato 2020 wystąpiła w tej kultowej zielonej sukni w tropikalny wzór ponownie. Świat oszalał. Bo kto nie lubi klasycznego throwbacku, który sprawia, że czujemy się młodziej, przenosząc do przeszłości? 

J.Lo jako ikona stylu niezmiennie od lat 90.

Jennifer Lopez już od pierwszych dni swojej kariery wyznaczała trendy w modzie, jak i na scenie muzycznej. Podczas modowego benefisu APLA w 1997 roku zaprezentowała się gościom zebranym w Santa Monica w czarnej sukni, bez pleców, na bardzo cienkich ramiączkach. Był to dopiero początek jej podboju świata mody. 

Zobaczcie najlepsze stylizacje J.Lo w naszej galerii na górze strony. Które należą do waszych ulubionych?