Olga Kleczkowska wystąpiła w „Top Model” w 2019 roku. Miała wówczas zaledwie 18 lat. W rozmowie z Glamour.pl zdradziła, że do programu TVN zgłosiła się w zasadzie przez przypadek. Do wspólnego udziału w castingu namówiła ją bowiem koleżanka. Nie liczyła, że zajdzie tak daleko.

Chciałam tylko sprawdzić swoje możliwości, zobaczyć, czy jurorzy zobaczą we mnie "to coś". Wielu moich znajomych mówiło mi, że nadaję się na modelkę, że mam warunki itd. Pomyślałam, że warto spróbować - wyznała w naszym kwestionariuszu.

Jak zapewne pamiętacie, pochodząca z Bełchatowa nastolatka oczarowała jurorów i zakwalifikowała się do ścisłego finału show. Otarła się o zwycięstwo – w głosowaniu widzów zajęła drugie miejsce, przegrywając jedynie z największą sensacją tamtej edycji, Dawidem Woskanianem.

Olga Kleczkowska jest w związku z uczestnikiem „Top Model 10”

Choć Oldze nie udało się wygrać „Top Model”, ostatecznie i tak podpisała kontrakt z jedną z najbardziej renomowanych agencji modelek i modeli w Polsce, czyli Model Plus. Efekty jej pracy możecie śledzić na bieżąco na jej oficjalnym profilu na Instagramie (@olga_kleczkowska), gdzie obserwuje ją na ten moment już przeszło 280 tysięcy użytkowników serwisu.

W grudniu ubiegłego roku modelka pochwaliła się tam zdjęciem wykonanym na planie teledysku do piosenki „Ona”, którą wykonuje zespół Black Radio oraz… Łukasz Wasielewski z „Top Model 10”.

Na występie w wideoklipie do debiutanckiego singla Łukasza się jednak nie skończyło. Uczestnicy telewizyjnego show już kilka dni później pochwalili się także efektami wspólnej, bardzo zmysłowej sesji zdjęciowej. Internauci zaczęli się wtedy zastanawiać, czy przypadkiem tych dwoje nie łączy coś więcej niż przyjaźń.

Na potwierdzenie plotek o romantycznej relacji Olgi i Łukasza nie trzeba było długo czekać. O związku ze swoją koleżanką z branży utalentowany 22-latek opowiedział w najnowszym wywiadzie.

Zobacz także:

Tak, jestem w związku z Olgą. Jeśli chodzi o sprawy sercowe to na ten moment jestem w tak fajnym związku, że nigdy wcześniej nie przypuszczałem, że tak szczęśliwą relację można mieć. To jest dla mnie coś przełomowego. Nigdy nie spodziewałbym się, że tak wspaniała miłość mi się przydarzy. Jestem też bardzo wdzięczny za odwzajemnione uczucie - wyznał Łukasz w rozmowie z redaktorką serwisu cozatydzien.tvn.pl.

Aspirujący model i wokalista zdradził też, jak poznał się z Olgą. Okazuje się, że połączyło ich... zamiłowanie do tatuaży.

Olga robi tatuaże, obserwowałem ją w mediach społecznościowych. Zapytałem jej, czy mógłbym sobie zrobić u niej tatuaż. W zasadzie wtedy się poznaliśmy, od razu złapaliśmy dobry kontakt i tak to się dalej potoczyło - opowiedział.

Wspólne zdjęcia Olgi i Łukasza znajdziecie w naszej galerii.