Są takie gwiazdy, które „od zawsze” wyglądają tak samo lub bardzo podobnie. I jedną z nich jest właśnie Olivia Wilde. Nie ma w tym oczywiście nic złego, ale każdemu czasem przydaje się jakaś zmiana. Aktorka w końcu się na nią zdecydowała i postanowiła zmienić fryzurę. Zrobiła to jednak w swoim stylu. Nie postawiła na najnowsze włosowe trendy, a na to, co już znane i sprawdzone. Wybrała znaną wszystkim curtain bangs!

Olivia Wilde ma grzywkę. Jak wygląda?

39-latka zadebiutowała w nowej fryzurze na Instagramie, a dokładniej na Instastories. Opublikowała selfie w lustrze, gdzie zaprezentowała swoją nową grzywkę. Możemy zobaczyć, że nie jest to typowa curtain bangs, jaką znamy z poprzednich lat. Jest zdecydowanie gęstsza – Wilde postawiła na klasyczną grzywkę i opadające kosmyki po bokach, co właśnie spowodowało efekt, jaki daje wspomniana fryzura.

Trzeba przyznać, że pomimo tego, że wszyscy dobrze znamy już ten look, to aktorka odświeżyła go i postawiła na nietypowy twist. Gwiazda zdążyła już zostać sfotografowana przez paparazzi w nowej fryzurze. Jej więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na dole tego artykułu.

Curtain bangs – czy Olivia Wilde przywróci modę na ten rodzaj grzywki?

O curtain bangs głośno było już w poprzednich latach. Teraz ten temat nieco ucichł, bo na miejsce tej fryzury weszły już zupełnie nowe cięcia. Kiedyś jednak to właśnie curtain bangs była wyznacznikiem stylu i podążania za trendami. Grzywkę z opadającymi po bokach kosmykami włosów, które delikatnie otulają twarz nosiły najpopularniejsze influencerki i it-girls. Właśnie teraz zdecydowała się na nią Olivia Wilde. Może już niedługo ta fryzura wróci do łask?

W artykule poniżej przeczytacie o modnych cięciach z grzywką na ten rok.

Modne fryzury 2023. Zainspiruj się tymi cięciami, jeśli nie jesteś fanką curtain bangs

Jeśli jednak nie jesteście już przekonane do curtain bangs, to podajemy kilka inspiracji na metamorfozę swoich włosów. W tym sezonie modne są wszelkiego rodzaju boby („bob łamaczy serc” czy expensive bob), krótkie cięcia w stylu wixie, pixie czy momager crop, który nosi Kris Jenner.

Zobacz także: