Związek Emily Ratajkowski i Pete’a Davidsona to od niedawna już przeszłość. Para rozstała się pod koniec grudnia po miesiącu (?) relacji. Jednak komik nie próżnuje. Kolejny raz został zauważony w towarzystwie nowej dziewczyny – Chase Sui Wonders. Wybrali się na randkę do parku rozrywki Universal Studios. Myślicie, że Pete na dobre zapomniał już o Emily Ratajkowski i Kim Kardashian?

Pete Davidson na randce z nową dziewczyną

Komik i młoda aktorka spędzili romantyczny dzień w Hollywood. Zostali sfotografowani, jak trzymają się za ręce. Nie szczędzili sobie też czułości. Widać, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie.

29-latek ubrany był w bluzę khaki z kapturem, pomarańczowe dresy i długą granatową kurtkę. Na sobie miał jeszcze czapkę z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne, aby zachować jak największą anonimowość. Jego nowa wybranka postawiła na żółte spodnie we wzór kwiatów i camelową kurtkę bomberkę.

Reprezentanci Pete’a zaprzeczyli, że między tą dwójką jest coś na rzeczy, ale zdjęcia mówią co innego. Para cały czas trzymała się za ręce. Została przyłapana nawet na pocałunku. Wygląda więc na to, że mniej więcej trzy tygodnie po rozstaniu z Emily Ratajkowski, Davidson znalazł sobie już kogoś nowego. W zeszłym tygodniu komik i aktorka widziani byli razem na jeszcze innej randce, tym razem w Nowym Jorku. Byli również razem w restauracji na Brooklynie. Tam też nie szczędzili sobie czułości. Chyba zapowiada się coś poważniejszego.

Chase Sui Wonders – kim jest nowa dziewczyna Pete’a Davidsona?

Chase Sui Wonders ma 26 lat i jest aktorką. W 2022 roku wyszedł horror z jej udziałem „Bodies Bodies Bodies”. Co ciekawe zagrał w nim również Pete. Być może para poznała się właśnie na planie produkcji. Chase najbardziej znana jest z roli Riley w serialu dramatycznym „Generation” z 2021 roku, który można było oglądać na HBO. Myślicie, że zostanie z Petem na długo?

 

 

Zobacz także: