Jeszcze w marcu swoją premierę będzie miał nowy serial HBO Pokolenie (Genera+ion). Jego bohaterami będą licealiści odkrywający różne wymiary seksualności i miłości, wystawiający na próbę głęboko zakorzenione przekonania oraz buntujący się przeciwko konserwatywnym rodzicom. Z opisu, a także zwiastuna, który jest już dostępy można obstawiać, że Pokolenie spodoba się fankom i fanom innej serialowej produkcji HBO Euforia, a także Sex Education. We wszystkich tych przypadkach mamy bowiem do czynienia z nastolatkami, którzy poszukują swojej tożsamości, akceptacji wśród rówieśników i nici porozumienia z dorosłymi. Zarówno w przypadku Euforii, jak i produkcji Netflixa możemy mówić o wielkim sukcesie. Czy tak też będzie w przypadku Pokolenia? Są na to spore szanse!

„Pokolenie” to nowy serial o nastolatkach w klimacie „Euforii” i „Sex Education”. Kto pojawi się na ekranie?

Za serial Pokolenie odpowiedzialni Zelda Barnz oraz Daniel Barnz (Cake, W krainie czarów), a jedną z producentek wykonawczych jest m.in. Lena Dunham, twórczyni kultowych już Dziewczyn. Kogo natomiast zobaczymy na ekranie? W obsadzie Pokolenia znaleźli się Nathanya Alexander (Ocean’s 8), Chloe East (The Wolf of Snow Hollow), Nava Mau (Waking Hour), Lukita Maxwell (Speechless), Haley Sanchez (Redress), Uly Schlesingera (Złe miejsce), Nathan Stewart-Jarrett (Utopia), Chase Sui Wonders (Na lodzie), Justice Smith (Jurassic World: Upadłe królestwo) oraz Martha Plimpton (Goonies).

„Pokolenie” – kiedy premiera nowego serialu HBO?

Premiera Pokolenia na platformie HBO Go zaplanowana jest na 11 marca 2021 roku, zaś kilka dni później, czyli 15 marca serial zostanie wyemitowany na kanale HBO. Coś czujemy, że będzie to kolejny serial, od którego nie będzie się można oderwać!