Phoebe Dynevor ma nową fryzurę! Przefarbowała włosy na najmodniejszy w tym sezonie rudy odcień

Jako Daphne z Bridgertonów nosiła marchewkowy blond, teraz postanowiła nieco „podkręcić” naturalny kolor włosów. Daphne Dynevor właśnie zmieniła fryzurę. Postawiła nie tylko na nowy odcień – najmodniejszy w tym sezonie odcień rudego, ale i zgodne z trendami cięcie. Jak wygląda? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Zdjęciem aktorki w nowej fryzurze pochwalił się jej kolorysta Mads Sune, ekspert marki Josh Wood, który odpowiada nie tylko za włosy gwiazd, ale i modelek w najważniejszych kampaniach i najbardziej prestiżowych pokazach mody. Fotografię udostępnił na Instagramie dwa dni temu, podkreślając, że on odpowiada za nowy kolor włosów Daphne Dynevor, podczas gdy cięcie to dzieło stylisty fryzur Nicholasa Hardwicka. I nie da się nie zauważyć, że obaj spisali się świetnie. Gwiazda ma na głowie nie tylko przepiękny, nasycony miedziany odcień rudego, ale i jedną z najmodniejszych fryzur 2021 roku – z grzywką utrzymaną w stylu lat 70. Włosy sięgają ramion, zostały wycieniowane tak, by mieć nieregularną długość, a grzywka rozchodzi się na boki, by dyskretnie odsłaniać czoło. Zresztą zobaczcie same: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@madssune)

Daphne Dynevor to nie jedyna gwiazda, która w ostatnim czasie zdecydowała się na rude włosy. W marcu tego roku fryzurą w tym samym odcieniu w social mediach pochwaliła się także Gigi Hadid, która wystąpiła w nich w wirtualnym pokazie Versace, a następnie na swoich Stories udostępniła krótkie wideo, pokazujące, jak przechodzi transformację. „Dedykuję to wszystkim odpowiedzialnym za Gambit królowej– zażartowała. Ale jest w tym wiele prawdy. To właśnie między innymi za sprawą hitu Netfliksa z Anne Taylor-Joy w roli głównej rude włosy nie tylko wróciły do łask, ale i stały się jednym z gorętszych kolorów włosów 2021 roku. Zdecydujecie się?