Piotr Adamczyk może pochwalić się kolejnym sukcesem. 51-latek zagrał w zagranicznym filmie „Miłość po angielsku” razem z Natalią Teną. Wczoraj w Warszawie odbyła się premiera produkcji. Na wydarzeniu aktor pojawił się ze swoją żoną Karoliną Szymczak, która również robi karierę aktorską w Hollywood. Piotr i Karolina tworzą jedno z naszych ulubionych polskich małżeństw. Nie wiemy za dużo o ich życiu prywatnym, ale z pewnością są dla nas powodem do dumy. Oboje realizują się w Stanach Zjednoczonych i występują na największych światowych premierach filmowych. Teraz wrócili do Warszawy, aby promować najnowszy film Adamczyka.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak razem na kolejnej filmowej premierze

Topowy polski aktor przybył na wydarzenie ze swoją młodszą o 20 lat żoną. Razem prezentowali się naprawdę przepięknie. Obydwoje postawili na klasyczne i proste stylizacje. Karolina miała na sobie biały golf, obcisłe spodnie i czarną marynarkę. Piotr natomiast postawił na dżinsy, koszulę i marynarkę.

 fot. AKPA

Fotoreporterzy uchwycili uśmiechniętą parę aktorską, która chętnie pozowała do zdjęć. To rzadki widok, ponieważ ta dwójka nie pojawia się wspólnie na ściankach zbyt często. Tym bardziej cieszymy się, że możemy zobaczyć ich razem! Zobaczcie więcej zdjęć z premiery w naszej galerii.

„Miłość po angielsku” – o czym jest zagraniczny film z Piotrem Adamczykiem w roli głównej?

Film, który produkowany był w Wielkiej Brytanii, opowiada historię dwójki ludzi: Emily (w tej roli Natalia Tena) oraz Stefana (Piotr Adamczyk), który od dawna mieszka w Londynie. Mimo że para zakochała się w sobie już 15 lat temu, to nie doczekała się happy endu. Teraz spotyka się ponownie. Czy ich uczucie odżyje i połączy tę dwójkę na nowo? Czy dadzą sobie drugą szansę?

„Miłość po angielsku” – premiera

Produkcję z polskim aktorem będzie można oglądać w kinach od 24 marca. Obejrzyjcie krótki trailer i zobaczcie czego się spodziewać!