Piotr Stramowski na nowo układa sobie życie

Piotr Stramowski to nazwisko, które w ostatnim czasie nie znika z nagłówków gazet i portali internetowych. W październiku ubiegłego roku szerokim echem w mediach odbiła się informacja o rozstaniu aktora z jego żoną, również związaną od lat ze światem teatru, kina i telewizji Katarzyną Warnke. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że rozpad tego małżeństwa zaszokował opinię publiczną.

Stramowski i Warnke uchodzili bowiem za niezwykle zgrany, artystyczny duet oraz jednocześnie jedną z najgorętszych i najbardziej stylowych par w polskim show-biznesie. O kulisach ich rozstania nie wiadomo zbyt wiele. W przeciwieństwie do wielu celebryckch par, rodzice trzyletniej Heleny zdecydowali bowiem, że nie będą publicznie „prać brudów”.

Piotr Stramowski z nową partnerką na premierze filmu „Pokusa”

Jak można się było spodziewać, gwiazdor filmów Patryka Vegi nie widniał zbyt długo na liście najbardziej pożądanych singli. Już w połowie listopada serwisy plotkarskie obiegły wieści, że serce Piotra Stramowskiego jest ponownie zajęte. Wybranką aktora okazała się była scenografka, a obecnie specjalistka od neurowellnesu, Natalia Krakowska

Nowa ukochana odtwórcy roli komisarza Dariusza „Majami” Wolkowskiego w serii filmów „Pitbull” początkowo unikała blasków fleszy. W końcu jednak postanowiła się przełamać.

26 stycznia Natalia przybyła razem ze swoim znanym partnerem na uroczystą premierę filmu „Pokusa” w reżyserii Marii Sadowskiej, w którym Piotr gra jedną z głównych ról. Obecna na wydarzeniu reporterka serwisu Jastrząb Post zapytała aktora, jak jego dziewczyna odnajduje się w nowej dla siebie sytuacji.

Nie wiem, pogadamy. To jej pierwsze takie wyjście ze mną. To będę mógł powiedzieć następnym razem. Albo nie będę, bo mnie poprosi, żebym nie mówił – powiedział.

Stramowski, który na wieczornym evencie pokazał się w nowej fryzurze, zdradził, że decyzja o zmianie wizerunku była bardzo spontaniczna.

Czasami trzeba coś zmienić. I tak już tyle zmian w moim życiu, więc stwierdziłem... Miałem podciąć włosy, a wyszedłem z krótkimi – wyjaśnił.

Zobacz także:

Nie jest już tajemnicą, że Piotra Stramowskiego wkrótce będzie można oglądać w nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W rozmowie z Jastrząb Post aktor zdradził, jak udaje mu się pogodzić tak wiele obowiązków zawodowych z rolą ojca. Okazuje się, że sprawę znacznie ułatwia fakt, że opieką nad córką byli małżonkowie dzielą się po równo.

Daje radę. Bardzo dużo czasu poświęcam córce. To jest taki dla mnie czas odpoczynku. No i super, że jest, bo podejrzewam, że inaczej bym jeszcze załadował go sobie pod korek. To w ogóle byłaby masakra. Ten czas dla dziecka jest bardzo ważny. Akurat mamy z Kasią tak, że jesteśmy fifty-fifty z młodą, więc jakoś jest później czas na odpoczynek i na to, żeby być na 100 procent z dzieckiem – opowiedział.

Zobaczcie, jak Piotr Stramowski i jego nowa partnerka prezentowali się podczas swojego wspólnego debiutu na warszawskich salonach.