Wiktoria Kozar wywołała spore poruszenie już od chwili, gdy przekroczyła próg „Hotelu Paradise”. Zwróciła na siebie uwagę nie tylko swoją nieprzeciętną urodą, ale także wyrazistą osobowością. Choć odpadła z show podczas jednego z Rajskich Rozdań, to produkcja postanowiła dać jej jeszcze jedną szansę. Wiki wykorzystała ją perfekcyjnie. Stworzyła silną, opartą na lojalności i przyjaźni parę z Sevagiem Formellą, z którym ostatecznie dotarła do ścisłego finału i wygrała cały program. Sprawdźcie, co wiemy na temat jej życia prywatnego i dotychczasowych poczynań w świecie show-biznesu.

Wiktoria Kozar – ile ma lat i skąd pochodzi?

Wiktoria Kozar urodziła się 2 marca 1999 roku. Jest więc zodiakalną Rybą i skończyła w tym roku 23 lata. Laureatka programu„Hotel Paradise 5” pochodzi z Warszawy, ale od sześciu lat mieszka w Londynie. Jej mama jest Polką, a tata Rosjaninem, dzięki czemu posiada podwójne obywatelstwo.

Wiktoria Kozar – wykształcenie, kariera, zainteresowania

W 2017 roku Wiktoria rozpoczęła studia prawnicze na London South Bank University. Swoją przyszłość wiąże też z fotomodelingiem. Nie jest te tajemnicą, że finalistka konkursu Foto Models Poland w wolnym czasie dorabiała sobie m.in. jako hostessa.

Wiktoria Kozar – związki, „Hotel Paradise”

Wiktoria jest singielką już od dwóch lat. Co prawda często chodzi na randki, ale do tej pory nie udało się jej znaleźć odpowiedniego kandydata na partnera. Twierdzi zresztą, że w obecnych czasach trudno o porządnego faceta.

Mężczyzna moich marzeń powinien być przede wszystkim zabawny, spontaniczny, wysoki, umięśniony i umieć zadbać o kobietę - wymienia Wiktoria.

Mieszkańców rajskiego hotelu w Panamie trudno było sprostać jej wymaganiom. Finałową parę Wiktoria stworzyła z Sevagiem, ale łączącą ich relację trudno byłoby nazwać romansem stulecia. Oboje jednak udowodnili, że chcą dla siebie nawzajem jak najlepiej. Podczas kulminacyjnego momentu w finale show żadne z nich nie zdecydowało się rzucić złotą kulą i zabrać wszystkich pieniędzy tylko dla siebie. Wygrała przyjaźń.

Wiedziałam, że mi tego nie zrobisz - powiedziała po wszystkim do Sevaga.

Wiktoria Kozar – Instagram

Jak przystało na fotomodelkę i uczestniczkę popularnego telewizyjnego show, Wiktoria Kozar ma już całkiem pokaźne grono fanek i fanów w social mediach. Jej profil na Instagramie  jeszcze przed występem w „Hotel Paradise” obserwowało przeszło 40 tysięcy osób. Po udziale w show telewizyjnej Siódemki Wiktoria przeniosła się na nowe, oficjalne konto (znajdziecie je nazwą @wiki_hotelparadise5official)

Zobacz także: