Chociaż piosenka Miley Cyrus „Flowers” została wydana na początku roku 2023, to nadal jest o niej głośno. Budzący kontrowersje utwór króluje na listach przebojów, platformach streamingowych i w mediach społecznościowych. Wokalistka Carolin „Wønder” Mrugała postanowiła stworzyć polską wersję kawałka. „Kwiaty” momentalnie stały się hitem na TikToku, a później piosenka stała się viralem. Posłuchajcie i zobaczcie teledysk! A przede wszystkim dowiedzcie się więcej, kim jest Carolin, o której jest coraz głośniej. 

Polska wersja „Flowers” Miley Cyrus podbija internet

Carolin Mrugała opublikowała na TikToku wideo, w którym śpiewa fragment głośnego utworu Miley Cyrus „Flowers” w języku polskim. Odzew użytkowniczek i użytkowników platformy był ogromny. Filmik zdobył już prawie półtora miliona wyświetleń i masę pozytywnych komentarzy. Fanki i fani domagali się pełnej wersji utworu po polsku.

@wonderek Odpowiadanie użytkownikowi @Paweł Jankowski ta piosenka to zbiorowa terapia 💕✨ #popolsku #mileycyrus #mileycyrusflowers #flowers #piosenka #tlumaczeniepiosenki #dc ♬ flowers po polsku - Wønder

I tak się właśnie stało. Carolin postanowiła opublikować całą piosenkę na platformie YouTube i do tego nakręcić teledysk z przekazem. Artystka zdecydowanie nie spodziewała się, że jej przeróbka zyska tak wielką popularność.

Jestem w totalnym szoku. Naprawdę nie spodziewałam się aż takiego zasięgu – wyznała wokalistka.

116 tysięcy wyświetleń w 3 dni. Jesteście SZALENI. Dziękuję – napisała na swoim Instagramie po premierze utworu.

Fanki i fani zdają się być zachwyceni. Dziwisz się? Wyszło mega / Za przełożenie tekstu szacun. Chyba nawet podoba mi się bardziej niż w oryginale / Genialne to jest – piszą w komentarzach.

Aktualnie teledysk do utworu ma już 380 tysięcy wyświetleń, a ta liczba stale rośnie. Najdrożsi, ten utwór wiele dla mnie znaczy. Cieszę się, że mogłam go dla was zaśpiewać. Wasza Wønder – napisała Carolin z okazji premiery na YouTubie. Klip został nagrany przez Kamila Zdzieraka w Warszawie. Carolin przemierza stolicę metrem i rozdaje ludziom kwiaty z bukietu, który trzyma.

Chciałam, żeby sam teledysk był dla was taki pełen energii, pełen radości i przekazujący ten przekaz o kochaniu samego siebie – zaznaczyła wokalistka.

Na antenie radia RMF FM Mrugała wyznała, że po ujrzeniu przez utwór światła dziennego napisało do niej wiele dziewczyn, które postanowiły podzielić się z nią swoimi historiami.

Posłuchajcie „Kwiatów” i obejrzyjcie teledysk z misją. Co sądzicie o takiej wersji hitu Miley?

Zobacz także:

Carolin „Wønder” Mrugała – kim jest?

Carolin Mrugała, która występuje pod pseudonimem Wønder, jest polską wokalistką, kompozytorką i cosplayerką. Zajmuje się również dubbingiem oraz produkcją muzyki do gier komputerowych. Na początku lutego dziewczyna wygrała nagrodę GG Awards w kategorii Artysta Roku.

Teraz, dzięki swojej wersji hitu „Flowers”, Carolin zdobyła jeszcze większą popularność w mediach społecznościowych i rozkochała w sobie internautki i internautów.